Tiktok Takipçi Satın Al

Toplam 6 Kameralı Vivo V17 Pro Fiyatı Sızdırıldı

Arka tarafında 4 kamera ve ön tarafında 2 toplam 6 adet kameralı Vivo V17 Pro fiyatı ortaya çıktı.

Bu yılın başlarında, şirket, Vivo V15 ve Vivo V15 Pro modellerini piyasaya sürmüştü. Son raporlar, şirketin Vivo V17 serisini Hindistan’da piyasaya süreceğini açıkladı.


Yeni sızdırılan bilgiler, akıllı telefonun altı kameraya kadar yer alacağını gösteriyor. India Today Tech’in özel raporu, akıllı telefonların iki renk türevinin sızdırılmış bir görüntüsünü taşıdı.

Vivo V17 Pro’nun görüntüsü, arka panelinin, üstte açık mavi ve altta açık pembe görünen degrade bir renkte olacağını gösteriyor. Diğer renk varyantı koyu mavi renge sahiptir. Her iki telefon da LED flaş ile birlikte dikey olarak yerleştirilmiş dört adet arkaya kamera sensörüyle donatılmıştır. Kamera modülü arka panelin üst yarısına yerleştirilir durumda. Vivo V17 Pro’nun özellikleri hakkında henüz bilgi yok ancak fiyatı ortaya çıktı.

Toplam 6 Kameralı Vivo V17 Pro Fiyatı Sızdırıldı

İlgili Makaleler

Vivo V17 Pro bir parmak izi tarayıcıya sahip değil. Vivo V15 Pro’da ki gibi ekran parmak izi sensörüyle donatılmış olacağını gösteriyor. Telefonun ön tasarımı şu anda sızdırılmış değil. Bununla birlikte, pop-up kamera kurulumuyla birlikte çentiksiz bir AMOLED ekrana sahip olma olasılığı yüksektir. Modülün öne bakan iki kamerayı barındırması bekleniyor.

Vivo V17 Pro fiyatı ortaya çıktı

Vivo V17 Pro modeli 20 Eylül’de Flipkart üzerinde ön siparişe açılacağını belirtti. Raporda yayınlanan bilgilere göre cihazın ön sipariş fiyatı 29.900 Rs (2.389 TL) olacak.

Flipkart dışında yerel satıcıların da sipariş verdiğini ve cihazı satışa sunacağını belirten The Mobile Indian, V17 Pro’nun çıktığı güne özel büyük indirimler uygulanabileceğini de belirtti.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu