Tiktok Takipçi Satın Al

Vivo Tws Kulaklık Tasarımı Belli Oldu!

Çinli üretici Vivo, 16 Eylül’de Şangay’da Vivo NEX 3 5G amiral gemisini satışa sunmaya hazırlanıyor.

Konferansın konusu, NEX 3’ün “Sınırsız Şelale Ekranı” olduğunu öne sürerek “Gelecekte Sınırsız” dır. Aynı zamanda Vivo’nun ilk gerçek kablosuz Bluetooth kulaklığı Vivo TWS Kulaklık da gelecek. Bugün bu kulaklık için ikinci resmi ön posteri internette sızdırıldı. Bu kez ortaya çıkan poster kulaklığın tasarımını daha fazla ortaya koyuyor.

Vivo TWS Kulaklıklığın ortaya çıkan posteri, Apple AirPod’lara benzer bir tasarım stili anımsatıyor. Vivo TWS yumuşak dokulu mavi ve siyah renk kombinasyonu kullanmaktadır. Daha önce Qualcomm yetkilisi Weibo, Vivo TWS Kulaklığının Qualcomm’un yeni amiral gemisinin kablosuz çipini prömiyer edeceğini de açıkladı.


Vivo Tws Kulaklık Tasarımı Belli Oldu!

Vivo ayrıca en son kulaklığının 5G çağındaki kullanıcıların nihai deneyimini artırmayı hedeflediğini belirtti. Marka stratejisinin tanıtımını hızlandıracak ve Vivo’nun tamamen bağlı bir ekosistem oluşturmasına yardımcı olacak.

Vivo NEX 3 5G’nin 3,5 mm kulaklık girişi olduğuna dikkat etmek gerek. Vivo kulaklık jakını hala korumaya devam ettiğinden Bluetooth kulaklığın işe yaramayacağı anlamına gelmez. Çoğu insan boynundan sarkan telleri beğenmez.

İlgili Makaleler
Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu