Tiktok Takipçi Satın Al

Vivo, True Wireless Stereo Kulaklığını Tanıttı

NEX 3 açılış etkinliğinde Vivo, ilk Bluetooth True Wireless Stereo (Gerçek Kablosuz Stereo) Kulaklık olan yeni TWS kulaklığı da tanıttı.

Qualcomm Bluetooth platformuyla tutarlı ve yüksek kaliteli ses sunuyor. 14.2mm sürücüye sahip, üst düzey Vivo akustik ekip eğitimi ile aptX ve AAC yüksek tanımlı ses kod çözme teknolojisine destek veriyor ve dünyanın ilk amiral gemisi kablosuz yongası Qualcomm QCC5126‘yı destekliyor.


Kulaklık, en az 180ms gecikme süresi sağlayabilen çift kanallı iletime sahiptir; bu gecikme, sıradan iletim teknolojisine kıyasla enerji tüketimini %44 ve %30’a kadar azaltabilir.

Endüstrinin ilk çift kapasitatif kulak içi algılama teknolojisi daha doğru ve güç tasarrufu sağlar ve ayrıca kayan ayar hacmi ve kişiselleştirilebilir dokunma işlemi sağlayabilir.

Vivo, True Wireless Stereo Kulaklığını Tanıttı

:: Vivo NEX 3 5G Tanıtıldı! Vivo NEX 3 5G Özellikleri ve Fiyatı

Ses iletimi algılama algoritması ile birlikte, doğrudan Jovi’yi sesle uyandırabilir, , WeChat yayını ve gerçek zamanlı çeviri gibi gelişmiş işlevler elde edebilir. Kulaklık 4 saat kullanıma dayanır ve kabıyla 24 saate kadar sürebilir.

Vivo True Wireless Stereo kulaklık özellikleri

  • Qualcomm QCC5126 Bluetooth 5.0 çift modlu Bluetooth platformu
  • 14.2mm sürücüleri
  • Ses seviyesi ve parça değişimi için dokunmatik kontroller
  • Gürültü azaltıcı çift mikrofon, Kemik iletimli ses yardımcısı uyandır
  • Suya dayanıklı (IP54)
  • Kulaklık (her biri) Boyutlar: 16.5 × 17.4x33mm; Ağırlık: 4.4g
  • Kasa Boyutları: 21.5 × 45.6 × 55.4mm; Ağırlık: 31.6g
  • 4 saate kadar müzik çalma / 3 saate kadar konuşma süresi olan kulaklıklarda 25mAh batarya; 400mAh pil 24 saate kadar dinleme süresi sunar, USB Tip-C şarjı davayı şarj etmek 85 dakika sürer

Vivo TWS Kulaklık Siyah ve Beyaz renklerde geliyor. Vivo True Wireless Stereo kulaklık fiyatı ise 141 dolar olarak açıklandı. 28 Eylül tarihinden itibaren Çin’de satışa çıkacak.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu