Tiktok Takipçi Satın Al

Vivo S1’in Lansman Tarihi Belli Oldu!

Geçtiğimiz hafta, Vivo, şirketin yaklaşmakta olan S serisi akıllı telefonunun ilk tanıtım reklamını yayınladı.

Bir reklam filmi ile şirket, gelecekteki S serisi telefonunun Vivo S1 olarak adlandırılacağını onayladı. Şirket ayrıca  7 Ağustos’ta Vivo S1 akıllı telefonunu duyurmak üzere bir açılış etkinliği düzenleyeceğini de doğruladı.


Vivo S1'in Lansman Tarihi Belli Oldu!

Yukarıda gösterilen “tarihi engelleme” posteri yalnızca Vivo’nun ilk S serisi akıllı telefonunu Ağustos’ta Hindistan’da piyasaya süreceğini doğruladı. Vivo’nun YouTube kanalında mevcut olan yeni bir televizyon reklamı, şirketin S serisinin lansmanın olacağını açıkladı Vivo S1 akıllı telefonun 32 megapiksellik ön kamerası ve şık tasarımıyla piyasaya sürülmesi bekleniyor. Şirketin reklamında ünlü Sara Ali Khan bulunuyor.

Şirketin reklamında ayrıca Vivo S1‘in iki renkte geleceğini gösteriyor. Birincisi beyaz, mavi ve pembe karışımı sunan renktir. Buna Sky Blue denilebilir. Vivo S1‘in daha koyu çekiciliği olan diğer bir renk çeşidi, etkileyici bir elmas kesim tasarıma sahip. Buna da Koyu Mavi denilebilir.

Hindistan’ın Vivo S1 lansmanı için söylentiler, 6 GB RAM ve 64 GB depolama alanına sahip temel modelinin  yaklaşık 1.500 TL olarak satışa sunulacağını açıkladı. Bir başka söylentiye göre 6 GB RAM ve 128 GB dahili hafıza ile kullanıcılarla buluşacak. Vivo, Vivo S1’in ön siparişlerini Ağustos ayının başlarında başlatması bekleniyor ve ilk satış 15 Ağustos’ta gerçekleşebilir.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu