TeknoDiot
   
   

Vivo, iQOO Pro 5G’nin 4500mAh Pil Kullanacağı Kesinleşti!

Vivo, iQOO Pro 5G'nin 4500mAh Pil Kullanacağı Kesinleşti!

BBK bağlı kuruluşu Vivo iQOO Pro 5G‘nin 4500mAh pil alacağını onayladı.

Bugün erken saatlerde yayınlanan bir teaser afişi, pil boyutuyla ilgili ayrıntıları içeriyordu. Bu, 4000mAh bataryaya sahip olan iQOO’nun üzerinde hafif bir oynama yapılmış. Amiral gemisinin ağırlığı ve büyüklüğü üzerinde kesinlikle hafif bir etkisi olacaktır.

Vivo, iQOO Pro 5G'nin 4500mAh Pil Kullanacağı Kesinleşti!

iQOO Pro 5G’nin 22 Ağustos’ta piyasaya sürülmesi ve Snapdragon 855+ SoC paketlemesi ve Vivo’nun 5G bağlantısı olan ilk model olması bekleniyor. Vivo, telefonun arkasını göstermekten başka 5G telefonu hakkında pek bir şey açıklamadı, ancak telefonun arkasını göstermekten başka iQOO Pro 5G ancak cihaz bize Çin’in TENAA’sında görünmeye başladı.

TENAA, iQOO Pro 5G’nin ekranda parmak izi tarayıcı ile 6.41 inç FHD + Süper AMOLED ekrana sahip olacağını gösteriyor. Akıllı telefon 8GB ve 12GB RAM ile gelecek. 128 GB, 256 GB ve 512 GB arasında seçim yapabileceğiniz üç depolama seçeneği de olacaktır. Fotoğrafçılık açısından, Vivo iQOO Pro 5G ön plandaki özçekimler için 12MP selfie kullanacaktır. Arka kısımda iken, 48MP + 3MP + 12MP sensörlerinden oluşan üçlü kamera bulunmaktadır.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.