Tiktok Takipçi Satın Al

İşte Karşınızda Vivo’nun İlginç Telefon Tasarımları!

Akıllı telefon üreticileri akıllı telefonları için çeşitli tasarımlar deniyorlar ve son zamanlarda, birçok akıllı telefon pop-up kameralar, çeşitli çentik türleri, delik tasarımı, çift delikli tasarım ve hatta dönen kameralarla geldi. Vivo, şimdi bir adım daha ileri gitmek için akıllı telefonlar için birkaç dört delikli tasarımın patentini aldı.

Vivo dört delik tasarımı için patenti Çin Ulusal Fikri Mülkiyet İdaresi’ne başvurdu ve patent verildi. Patent, ekranda dört deliğinin birden fazla tasarımını ortaya koyuyor. Tasarımlar, ekranın her köşesinde birden fazla deliği, ekranın üst köşelerinde büyük bir çift deliği ve son olarak üst köşelerde de daha küçük çift deliği gösterir.


İşte Karşınızda Vivo'nun İlginç Telefon Tasarımları!

İşte Karşınızda Vivo'nun İlginç Telefon Tasarımları!

Vivo’nun dörtlü delik tasarımını nasıl uygulamayı planladığı hala belli değil. Vivo dört öne bakan kamera içerebilir veya bu bölüm sensörleri de barındırabilir ancak birincisi muhtemelen ikincisine kıyasla görünüyor.

Vivo bu tasarımların patentini almış olsa da, şirketin yakın zamanda akıllı telefonlarına aynı şeyi dahil edip etmeyeceği hala belli değil. Önümüzdeki aylarda daha fazla bilgi sahibi olmalıyız.

Bu konularda daha fazla bilgi edinmek için akıllı telefonlar kategorisini takip edebilirsiniz!

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu