«
  1. Ana sayfa
  2. Gündem
  3. Vine’ın Kurucusu Evinde Ölü Bulundu

Vine’ın Kurucusu Evinde Ölü Bulundu

Vine'ın Kurucusu Evinde Ölü Bulundu

Bir zamanlar popüler ve daha sonra kapanan Vine uygulamasının kurucusu Colin Kroll evinde ölü bulundu.

Birkaç yıl önce milyonlarca kişi tarafından kullanılan Vine uygulamasının kurucularından Colin Kroll, ölü bulundu. Kroll’ın aşırı dozda uyuşturucudan dolayı öldüğü tahmin ediliyor. Vine’ın kurucusu Colin Kroll’un New York’taki evinde ölü bulunduğu bildirildi.

Colin Kroll’un aşırı dozda uyuşturucudan dolayı hayatını kaybettiği ifade edildi. Yetkililer, kendisine ulaşamayan kız arkadaşının durumu polise bildirdiğini bunun üzerine eve giren polisin Kroll’un cesediyle karşılaştığını açıklandı.

Vine'ın Kurucusu Evinde Ölü Bulundu

Kroll’un geliştirdiği Vine uygulaması, 6 saniyelik kısa videolar paylaşılmasına olanak sağlıyordu. Vine, 2012 yılında Twitter’a satılmış geçen yıl da kapatılmıştı.

Kroll’un da kurucuları arasında olduğu, HQ Trivia adlı bilgi yarışması oyunu, 2017 Ağustos ayında piyasaya sürülmüş ve oyun yoğun ilgi görmüştü. HQ Trivia bilgi yarışması uygulaması, uygulama marketlerinde en çok indirilen 100 uygulama arasında yer alıyor.


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *