Tiktok Takipçi Satın Al

Valorant’ın Yeni Ajanı: Gekko

Riot Games, 22. ajanın Valorant’a Los Angeles yerlisi Gekko şeklinde geleceğini açıkladı. Yeni ajan, bir sonraki Act’in bir parçası olarak önümüzdeki hafta piyasaya sürülecek.

Valorant Gekko Ajanı, oyunculara yeni bir deneyim sunar. Bu karakterin özellikleri, oyuncuların oyun sırasında rakiplerine karşı daha etkili bir şekilde mücadele etmelerine yardımcı olur. Gekko Ajanı, oyunun önceki karakterlerine kıyasla farklı bir tarz sunar ve bu nedenle oyuncular arasında hızla popüler hale gelmiştir.


Gekko’nun yeteneklerinin her biri, cephaneliğini oluşturan evcil yaratıklarından biriyle bağlantılıdır. Her yaratığın farklı bir kullanımı vardır, kiti her bir evcil hayvanın benzersizliği sayesinde pek çok farklı şeyde iyi görünmektedir ve yaratığı ilkinden sonra almayı başarırsanız şaşırtıcı bir şekilde üç yeteneği birden çok kez kullanılabilir.

Gekko Ajanı, oyuna yeni bir soluk getirir. Bu karakterin özellikleri, oyuncuların daha etkili bir şekilde mücadele etmelerini sağlar. Gekko Ajanı’nın özellikleri arasında aşağıdakiler yer alır:

Gekko’nun Yetenekleri

Gekko’nun donanımı, yeteneklerinin yaratık arkadaşlarının her birinin adını almasıyla oldukça benzersizdir. Yeteneklerinin çoğunu konuşlandırdıktan ve yeteneklerinin sona erdiği yerlerde kürelerini topladıktan sonra da geri alabilir.

Dizzy (E)

Dizzy, Gekko’nun havaya ateş edebildiği neredeyse kaplumbağa benzeri bir yaratıktır. Ardından Dizzy saldırıları, görüş alanındaki tüm düşmanlara kör edici plazma patlamaları gönderir . Gekko, etkileşimli bir küre olarak şarjını bitirdiğinde Dizzy’yi geri alabilir ve küçük bir soğuma süresinin ardından Dizzy yükünü sıfırlar.

Valorant'ın Yeni Ajanı: Gekko

Wingman (Q)

Wingman, ateşlendiğinde düşmanları arayan ve gördüğü ilk düşmanı sarsıcı bir patlamayla patlatan sevimli bir baykuş/penguen görünümlü yaratıktır . Adının hakkını veren Wingman, Gekko’nun envanterinde Spike olduğu sürece Spike’ı etkisiz hale getirebilir veya dikebilir. Dizzy gibi, Wingman da son kullanma tarihi geçtiği yerde etkileşimli küresini bulduktan sonra yeniden doldurulabilir.

Valorant'ın Yeni Ajanı: Gekko

Mosh Pit (C)

Mosh, bir el bombası gibi fırlatılabilen (alttan ateş etme yeteneği ile) bir tanuki kafasına benzeyen küçük yeşil bir jöle damlasıdır. Mosh indiğinde, yeşil bir su birikintisinde kendini kopyalayacak ve işaretli alanda patlayacaktır.

Valorant'ın Yeni Ajanı: Gekko

Thrash (X)

Thrash zırhlı bir balık yaratıktır. Etkinleştirildiğinde, ileri atılır ve küçük bir yarıçap içindeki tüm düşmanları alıkoyarak patlar . Thrash ayrıca bir küre olarak alınabilir ve bekleme süresinden sonra başka bir yük kazanabilir. Ancak Wingman ve Dizzy’den farklı olarak, Thrash yalnızca bir kez geri alınabilir.

Valorant'ın Yeni Ajanı: Gekko

Gekko Ajanı özellikleri, oyuncuların oyun sırasında daha etkili bir şekilde mücadele etmelerine olanak tanır. Bu nedenle, oyuncular arasında popüler hale gelmesi bekleniyor.

Valorant’ın Yeni Ajanı “Gekko” Tanıtım Videosu

VALORANT 6. Bölüm 2. Kısım 7 Mart 2023’te başlıyor ve Gekko ile yaptığı duyuruyla Riot Games, Gekko’nun memleketi Los Angeles’ın küresel final 2023 VALORANT Champions’a ev sahipliği yapacağını duyurdu. VALORANT Şampiyonlarının yer alacağı yerler, Shrine Oditoryumu ve KIA Forum’daki finallerdir.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu