Tiktok Takipçi Satın Al

Valorant Duvar Kağıtları (HD İndir)

Riot Games’in yeni FPS oyunu Valorant çıkışından beri popülerliğini koruyor. Bizde sizlere Valorant oyuncuları için Valorant duvar kağıtlarını sunduk.

Valorant duvar kağıtları yüksek çözünürlükte indirip bilgisayarınızın duvar kağıdı ayarlayabilirsiniz. Valorant duvar kağıtlarını indirmeniz için ayrıca Google Drive üzerinden upload ettik ve verdiğimiz bağlantı üzerinden kolaylıkla indirebilirsiniz.


Oyun daha yeni olduğu için duvar kağıtları şu anlık kısıtlı ama işinizi görecek kadar upload ettik. İlerleyen dönemlerde güncelleme yapacağız elbette.

Şu anda kapalı beta süreci devam eden oyunun, dijital oyun ekosisteminin en büyük temsilcilerinden Riot Games, Bugüne dek “Project A” kod adıyla bilinen, PC için geliştirdiği taktiksel nişancılık oyunu Valorant’ı duyurusunu oyuncularla paylaşmıştı. Rekabetçi, 5’e 5, Karakter Tabanlı Birinci Şahıs bilgisayar oyunu olan Valorant, 2020 yazında dünya çapında pek çok ülkede ücretsiz olarak oynanabilecek.

Valorant Duvar Kağıtları (HD İndir)

Valorant Duvar Kağıdı (İndir)

Valorant’ın yüksek çözünürlükteki duvar kağıtlarını indirmek için buraya tıklayarak ilgili Google Drive dosyası üzerinden bilgisayarınıza ve mobil cihazınıza indirebilirsiniz. İyi oyunlar, iyi eğlenceler!

Oyuncular Valorant’ta dünyanın farklı köşelerinden, savaşa hazır çeşitli ajanlardan oluşan doğa üstü bir ekip arasından seçimini yapacak. Her bir ajan, silah becerisini taktiksel bilgi ve stratejik destekle tamamlayarak oyuncuların farklı durumlara yaklaşımını etkileyecek özel yetenek setlerine sahip. Yetenekler, doğru atışı yapabilmeleri için oyunculara taktiksel fırsatlar sağlamaları için tasarlandı.

Valorant için en önemli iki konu yüksek duyarlılığı ve rekabet bütünlüğünü sağlamak olduğundan Riot Games oyuna eşi benzeri görülmemiş, sınıfının en iyi teknik arka plan desteğini sağlıyor.

Buna ilk günden itibaren tüm oyuncular için ücretsiz 128-tick sunucular, keskin vuruşları işleyebilmesi için özel olarak üretilmiş bir ağ programlaması (netcode), sunucu yetkisi altındaki oyun mimarisi ve özel bir hile karşıtlığı (anti-cheat) sistemine sahip bir oyun deneyimi de dahil. Valorant’ta oyuncuların beceri ve stratejileri, galibiyet ya da yenilgilerinin tek belirleyicisi olacak.

Valorant Duvar Kağıtları (HD İndir)

Valorant Duvar Kağıtları (HD İndir)

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu