Tiktok Takipçi Satın Al

Valorant Bedava Skin Nasıl Alınır?

Valorant gibi skinlerin oldukça pahalı olduğu bir oyunda Valorant bedava skin nasıl alınır? Sorusunun elbette sorulması kadar doğal bir durum yoktur.

Valorant’ta şuan aktif olarak oyunun içerisinde oyuncuların kullanıma sunulmuş bütün karakterlerinin bedava kostümleri alınabilir. Hesabınıza karakter satın aldığınızda genelde sizlere iki adet seçenek sunar.


Görev ödülleri olarak ilk başta sizlere sprey gibi küçük ödüller verse de 10. Seviyeden sonra silah skinleri vermeye başlar. Evet bu skinlerin diğerleri gibi animasyonları oldukça gelişmiş değil lakin oyun zevkinizi en azından bir nebze dahi olsa arttıracak skinler.

Valorant Bedava Skin Nasıl Alınır?

Bu kostümleri hesabınızda kullanabilmeniz için karakter XP’si kazanmanız gerekmektedir. Bu XP genel olarak bütün karakterlerde 625,000’dır. Oyunu sadece zevk amaçlı oynayan bir oyununun elbette bu kadar seviye kasması zor olsa da her gün düzenli olarak oynayan oyuncular bunu kolaylıkla yapabilirler.

Valorant oyunu içinde ücretsiz skinler almak için aşağıdaki adımları izleyin:

  1. Oyunu açın ve oyun içi mağazaya gidin.
  2. Ücretsiz skin sekmesine tıklayın ve mevcut ücretsiz skinleri görün.
  3. İstediğiniz skini seçin ve “Al” düğmesine tıklayın.
  4. Skini oyun içinde kullanabilmek için oyunu yeniden başlatın.

Not: Ücretsiz skinler zaman zaman değişebilir ve sınırlı süreliğine mevcut olabilir. Bu yüzden ücretsiz skinleri almak isteyen oyuncuların oyunu sık sık kontrol etmeleri önerilir.

Valorant Prime Ganimeti Alma (Bedava Skin)

Valorant ve LoL gibi oyunlarda Amazon Prime gibi çeşitli platformları kullanaraktan da oyun içi kostümler ve daha binlerce eşya ücretsiz bir biçimde alabilirsiniz.

Elbette bu eşyalar oyun içerisinde ücretsiz olarak verilseler de Prime üyeliğiniz için Amazon şirketine aylık 7.90 TL gibi bir miktarda ücret ödemeniz gerekmektedir. Her ay düzenli olarak Prime mağazasına oyunun içerisinde bulunan veya Amazona özel kostümler gelmektedir. Prime ile nasıl kostüm alabilirsiniz hadi ona göz atalım!

  • Amazon üyeliğiniz ile Prime Gaming sayfasına giriş yapın
  • Karşınıza gelen sekmeden ‘’oyun içi içerik’’ adlı bölüme girin
  • Listelenen oyunlar içerisinde Valorant’ı seçin
  • Bu ayın ödüllerini orada göreceksiniz
  • Talep et diyerek hesabınıza isteyin

Valorant Bedava Skin Nasıl Alınır?

Orada görmüş olduğunuz ve yan yana listelenen aylar içerisinde amazon sizlere her ay ücretsiz ödüller dağıtır. Yapmanız gereken tek şey düzenli olarak kontrol etmek ve talep etmektir. Ayrıca amazon prime üyeliğiniz dahilinde her ay Twitch üzerinden sevdiğiniz bir yayıncıya abone olup destek verebilirsiniz.

Umarız yayınlamış olduğumuz bu makalemiz sizlere rehber olmuştur ve isteklerinizi karşılamıştır. Daha fazla bu tarz içeriklerimizden haberdar olmak için bizleri güncel olarak takip etmeyi unutmayınız. Son olarak Valorant sistem gereksinimleri içeriğimize de göz atarak oyunun istediği sistem özelliklerine daha hakim olabilirsiniz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
8
+1
5
+1
4
+1
8
+1
37

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

3 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu