TeknoDiot
     
     
     

Valhalla Online Açıldı!

Valhalla Online Açıldı!

Valhalla Online Türkiye macerası başladı.

İsmini Valhalla efsanesinden almış olan, PC ve Web üzerinden oynanabilecek olan Valhalla Online Kapalı Beta dönemini başarıyla tamamladıktan sonra Türkiye’de yayınlanmaya başladı! Yoozoo Türkiye ofisi tarafindan tamamen Türkçe olarak yerelleştirilen ve oyunseverlere oldukça eğlenceli bir PVP deneyimi yaşatmaya hazırlanan Valhalla Online,  yeni nesil bir web tabanlı aksiyon RPG olarak karşımıza çıkıyor.

1 aylık  ön kayıt ve beta sürecini başarıyla geçiren Valhalla Online; MMORPG tarihinde henüz görülmemiş oyun içi sınıf değiştirme olanağı, ekipman çeşitliliği ve üretimi, detaylı yetenek ve rün sistemi ile başarının yalnızca yükleme ve oyunda vakit geçirme ile elde edilmediğini gözler önüne seriyor.

Valhalla Online Açıldı!

Çok sayıda oyun içi görev, zengin içerik ve PVP alanları ile oyunculara, oyunda oldukları süre boyunca dolu dolu zaman geçirtecek olan oyunda ayrıca, Elmas Madeni, Muhafız Madeni gibi elde edilmesi güç nesneleri barındıran özel etkinlikler de heyecanın dozunu en üst seviyeye taşıyor. Etkinlikler arasında belki de en dikkat çekici olanların başında sunucu 7 gün etkinlikleri geliyor.

Valhalla Online Açıldı!

Her güne özel görev etkinliklerinin yanı sıra özel zindanlara ait görevler, sıralama ve yükleme etkinlikleri ile birlikte düzinelerce ödül dağıtacak oyun bu konuda oldukça iddialı görünüyor. Tüm bu özelliklerin yanında, özel yetenek animasyonları ve yakınlaştırma özelliği gibi yeni eklentilerle de oyunculara daha gerçekçi bir oynanış hissi sunulması hedefleniyor.

Valhalla Online türkçe olarak yayınlanan resmi sitesinde ( vo.gtarcade.com ) oyun ile ilgili tüm rehber içeriği, göselleri ve aktuel haberleri bulmak mümkün. Aksiyon oyunlarına ilgi duyan ve yeni nesil RPG oyunu Valhalla Online’ı denemek isteyen tüm oyun severleri 18 Şubat 2019 tarihinde açılan Odin sunucusu ile birlikte oyun mücadelenin tadını çıkarmaya davet ediyor.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Efsanevi Assassin’s Creed Karakterleri Mobil Oyun: Legacy of Discord’da!

Buğra Noyan

Far Cry 5, Sadece 19 Gün Dayanabildi!

Serhan Durgutlu

Haftanın En Çok Satan Oyunları (11-17 Mart)

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.