Tiktok Takipçi Satın Al

Uygun Ön Sipariş Fiyatına RAGE 2 Oyununa Sahip Olun!

Bethesda’nın son zamanlarda sosyal medya üzerinden yapım hakkında kırıntılar bırakmasının ardından RAGE 2 yüzünü gösterdi. RAGE 2 resmi olarak duyuruldu. Oyunun tanıtım videosu yayınlandı. İşte o video.

RAGE oyunun birincisi 17 Kasım 2010 tarihinde piyasaya sürülmüştü. Oyun Aksiyon, nişan, macera ve yarış türünde bir oyundu. Oyun severlerin gönlünü kazanmıştı. Serinin 2. olan RAGE 2 ise tam 1 yıl önce resmi olarak Twitter ve YouTube üzerinden duyurulmuştu.

RAGE 2 oyunu hakkında; hayatta kalan son kişilerden olan Walker’ı canlandırarak kötülüğü yaymaya ve adeta buna yemin etmiş çetelere karşı savaşacaksınız ve bunu yapmanız hiç kolay olmayacak. Her bir çete farklı güçlere ve silahlara sahip olacak, bu yüzden emin olun bu çetelere karşı savaşırken oyunun openworld yani açık dünya olması ile beraber çok daha fazla zorlanacaksınız.


Uygun Ön Sipariş Fiyatına RAGE 2 Oyununa Sahip Olun! RAGE 2

RAGE 2 yapımcısı Bethesda’dan yapılan açıklama ile Fallout 76 ve RAGE 2 gibi oyunlarını Steam platformu üzerinde yayınlayacağını bildirmişti. Steam’de ön siparişe açılan RAGE 2 resmi olarak 14 Mayıs 2019 tarihinde oyuncular tarafından indirilebilir durumda olacak.

RAGE 2 oyununa Steam’den daha uygun fiyata sahip olabilirsiniz. Nasıl mı derseniz, tabii ki Foxngame üzerinden daha ucuz fiyata RAGE 2’ye ön sipariş fiyatına sahip olabilirsiniz. RAGE 2 oyunu, Steam üzerinde normal sürümü 299 TL fiyata Deluxe sürümü ise 399 TL fiyat etiketine sahip olurken, Foxngame üzerinde ise normal sürümü sadece 245 TL fiyata Deluxe sürümü ise 327 TL fiyat etiketine sahip. Foxngame üzerinden RAGE 2’ye daha uygun fiyata sahip olmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

 

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu