Tiktok Takipçi Satın Al

Uygun Fiyatlı ve Performanslı Hosting Adresi: LimonHost

21. yüzyıldayız ve internet siteleri artık insanların merkezinde yer alıyor. Ulusal, yerel haber siteleri, küçük, büyük işletmeler gibi birçok sektörde web sitesi yer almakta.

Web sitesi açmak için elbette bir alan adını (domain) ve sitenin barınacağı bir sunucu/host gerek vardır. Hosting gibi bir barındırma hizmetinde insanların internet sitelerine yükledikleri bilgiler videolar, görseller gibi bir yandan güvenli bir şekilde tutuluyor, bir yandan da istenilen zamanlarda yayınlanıyor.


Bu hosting hizmeti alınırsa kişiler bilgisayarlarından ya da akıllı telefonlarından tarayıcılarını açarak adres çubuğuna sitenin alan adı adresini yazdıklarında en kısa sürede internet siteleri karşılarına çıkıyor.

Sitenin altyapısı olarak genellikle popüler kullanılan Wordpress sistemi tercih edilmektedir. LimonHost, Türkiye’nin önde gelen barındırma hizmeti sunan hosting şirketleri arasında yerini almayı başarmış durumda. LimonHost’da yer alan hosting paketleri ise şöyle;

  • Web Hosting
  • Linux Hosting
  • Wordpress Hosting
  • Bayi Hosting

Uygun Fiyatlı ve Performanslı Hosting Adresi: LimonHost

Web Hosting

Web hosting, internette web sitenizin dosyalarını koyduğunuz alandır. Web hosting genellikle bir web hosting şirketine ait olan bir sunucu üzerinden çalışır. Sizin web hostinginiz o sunucunun küçük bir parçasıdır.

Web sitelerinin nasıl çalıştığını tam olarak anlamak için ev örneğine geri dönmek gerekirse; Bir alan adınız olup da bir hostinginiz yoksa, bu bir adresinizin olup arazinizin olmamasına benzer. Misafirlerinize nereye gideceklerini söylersiniz ama misafirler o adrese geldiğinde hiçbir şey bulamaz. Bir hostinginiz olup da bir alan adınız yoksa, isterseniz dünyanın en güzel evini yapmış olun, kimseye oraya nasıl gidileceğini söyleyemezsiniz. Bir alan adınız ve bir hostinginiz varsa, işte o zaman insanlar yaptığınız web sitesini/evi gelip görebilirler. Alan Adınızı ve Hosting ürününüzü Hızlı Hosting Alma sayfasından hemen alabilirsiniz.

Linux Hosting

Linux hosting barındırma hizmetleri gibi servisler PHP tabanlı yazılımlar çalışmaktadır. Linux hostingler PHP desteği sunduklarından dolayı OpenCart, OpenCart, WordPress, Joomla ve Drupal gibi yönetim sistemleri ile stabil çalışabiliyor. Linux hostingler altında çalışan diğer sevisler; MySQL, HTML, Javascript, Java, Flash gibi sistemleri desteklemekteler ayrıca, mySQL, Oracle, PostgreSQL, FilePro, Informixve Solid veritabanlarıyla iletişim kurabilme kapasitesine sahiptir.

Wordpress Hosting

Adı üstünde olduğu gibi WordPress siteleriniz için özel bir altyapıya sahip yine özel bir hizmet olarak geçen Wordpress Hosting, bilindiği üzere WordPress kullanan siteler çok fazla CPU tüketirler ve sunucuyu ciddi anlamda yormaktalardır. Ancak iyi optimize edilmiş bir sunucu, iyi bir donanıma sahip teknoloji ile donatılırsa bu sorun yaşanmaz. İşte tüm bu özelliklerin olduğu hizmete WordPress Hosting adı verilmektedir.

Tam olarak 9 yıldır İstanbul Beşiktaş’ta barındırma hizmeti sunan LimonHost hakkında biraz bilgi verecek olursak şöyle özetleyebiliriz; LimonHost 2009 yılında bulut teknolojilerinde önce olmayı hedefleyerek kurulmuş bir teknoloji şirketidir. Yenilikçi teknolojileri takip ederek 2012 yılında Microsoft CloudOS Network’üne dahil olan ilk Türk şirketi olmuştur. Kurulduğu günden bugüne müşteri deneyimini arttırarak hizmet kalitesini sürekli daha yukarıya taşımak için yatırımlarına devam etmektedir.

Uygun Fiyatlı ve Performanslı Hosting Adresi: LimonHost Uygun Fiyatlı ve Performanslı Hosting Adresi: LimonHost

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu