Tiktok Takipçi Satın Al

Uygun Fiyatlı HBO Max 2021’de Geliyor!

Şu anda video akış hizmetlerinde yükseliş görüyoruz ve seçenekler iyi olsa da, bir sorun yaratıyor çünkü şirketler müşterilerin bir kerede birden fazla akış hizmetine gerçek anlamda nasıl abone olmalarını bekler? Reuters’in bir raporuna göre, HBO’nun bir fikri olabilir.

Raporda, görünüşte, WarnerMedia’nın 2021’de daha ucuz, reklam destekli bir HBO Max sürümü piyasaya sürmeyi planladıklarını belirten içeriden bahsediyor. Bu, HBO’nun planının ayda 15 dolara mal olmasını sağladı. Netflix ve yaklaşmakta olan Apple TV Plus ve Disney Plus.

Uygun Fiyatlı HBO Max 2021'de Geliyor!


Şirket ayrıca, önümüzdeki baharda mevcut HBO planından bile daha pahalı olması beklenen HBO Max’ı piyasaya sürmeyi planlıyor, bu da müşterileri daha ucuz seçenekler olduğunda abone olmalarına ikna etmenin zor olacağı anlamına geliyor. Ancak daha ucuz, reklam destekli bir sürümün raporu doğruysa, bazı müşteriler için ilgi çekici olabilir.

Bu, Hulu’nun, ayrıca reklamlarla gelen daha ucuz bir seviyeye sahip olduğu kitabından bir sayfa çıkarıyor gibi görünüyor. 2025 itibariyle şu anki hedef 80 milyondan fazla küresel aboneye ulaşmak ve reklam destekli katmanın şirketin bunu başarmasına yardımcı olacağı umulmaktadır.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu