Ünlü Müzisyen Alan Walker ASUS ROG’a İlham Oldu

ASUS’un Alan Walker’ın tarzından ilham alarak tasarladığı “Zephyrus G14 Alan Walker Special Edition” modeli görücüye çıktı.


Oyun tutkunlarını ilklerle buluşturan ASUS, yeni bir projeye imza attı ve dünyaca ünlü müzik yapımcısı Alan Walker ile sıra dışı bir iş birliği gerçekleştirdi. Üstün oyun performansını eşsiz tasarımla buluşturan iş birliği kapsamında, ROG (Republic of Gamers) serisinin en son üyelerinden olan ve en güçlü 14” boyutundaki dizüstü bilgisayar olarak tanıtılan Zephyrus G14, Alan Walker’ın aykırı stilinden ilham alınarak yeniden tasarlandı.  Belirli sayıda üretilen “Zephyrus G14 AW SE” isimli cihaz, Alan Walker’a ait resmi YouTube hesabından canlı olarak yayınlanan etkinlikle tanıtıldı. Zephyrus G14 AW SE, eşsiz tasarımıyla izleyicilerden tam not aldı.

Dünyanın en yenilikçi ve lider teknoloji firması olma hedefiyle ürün gamını sürekli geliştiren ASUS, oyunseverleri heyecanlandıran bir iş birliğine imza attı. Dünyanın en güçlü oyun dizüstü bilgisayar modellerinden oluşan ROG serisinin üyesi Zephyrus G14, ünlü müzik yapımcısı Alan Walker’ın benzersiz stili ve yaşam tarzından esinlenerek yeniden tasarlandı. Sınırlı sayıda üretilen ve belirli ülkelerde satışa sunulacak Zephyrus G14 AW SE isimli cihaz Alan Walker öncülüğünde kendisine ait resmi Youtube hesabı üzerinden canlı olarak tanıtıldı.  Yayın, canlı olarak 20 binden fazla Alan Walker hayranı ve ASUS takipçisi tarafından izlendi.

Ünlü Müzisyen Alan Walker  ASUS ROG’a İlham Oldu

Gücün tasarımla buluştuğu sıradışı bir oyun bilgisayarı

Alan Walker’ın dokunuşlarıyla eşsiz bir tasarım haline gelen Zephyrus G14 AW SE, siyah ve mavinin birleşiminden oluşan özel rengi ve yenilikçi detaylarıyla göz dolduruyor. Açılışında Alan Walker animasyonuyla karşılayan cihaz, özelleştirilmiş klavye tuşlarına ve en yeni touchpad’e sahip. Cihazın kapağı ise Anime Matrix teknolojisiyle özelleştirilebilen Alan Walker logolu bir LED ve ROG x Alan Walker sloganlı yansıtıcı kemerlerle donatılmış. Kapakta yer alan Alan Walker imzalı plaka ise Alan Walker ile özdeşleşen mavinin tonlarıyla şık bir görüntü sunuyor.

Yalnızca 1,7 kg ağırlığında olan cihaz, birinci sınıf hafif magnezyum alaşımlı kasası ve sahip olduğu AMD Ryzen R9-5900HS CPU ve son nesil GPU ile oyunlarda oldukça iddialı. 2560×1440 piksel çözünürlüğünde görüntü sunan ve sRGB renk gamının yüzde 100’ünü kapsayan cihaz sadece oyuncular için değil, fotoğraf,müzik ve görsel tasarım işleriyle uğraşan kullanıcıların da tüm ihtiyaçlarına yanıt veriyor. Zephyrus G14 AW SE özel serisi, kullanıcısına dünyanın en güçlü 14 inç oyun dizüstü bilgisayarının yanında Alan Walker markalı birbirinden farklı aksesuarlar da sunuyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu