Tiktok Takipçi Satın Al

Uncharted Filminden Yine Kötü Bir Haber Daha!

Yıllardır beklenen Uncharted filmi kötü bir haber ile gündeme geldi, film için anlaşılan beşinci yönetmen Travis Knight projeden çekilme kararı aldı!

Sony, uzun yıllardır üzerinde çalıştığı Uncharted filminden hayranlarını üzecek bir kötü haber daha geldi. Yönetmen sorunu ile karşı karşıya kalan Sony film için planlanan 2020 Aralık Galasına yetiştiremeyecek gibi görünüyor. Geçtiğimiz aylarda açıklanan yeni yönetmen Travis Knight projeden çekilme kararı aldı. Knight’ın neden projeden ayrıldığı ise bilinmiyor


Yaşanan sorunlardan dolayı 2020 Aralık olarak belirlenen yayım tarihi ertelenecek fakat oyuncu kadrosunun sabit kalması bekleniyor. Daha önce Uncharted filminin yönetmen koltuğuna David O. Russel daha sonra Stranger Things’ten tanıdığımız Shawn Levy ve 10 Cloverfield Lane Filminin Yönetmeni Dan Trachtenberg yönetmen koltuğuna oturmuştu.

Uncharted Filminden Yine Kötü Bir Haber Daha!

Proje yaklaşık olarak 10 yıldır varlığını sürdürüyor. Filmde Nathan Drake karakterini 23 yaşında olan aktör Tom Holland canlandıracak. Daha önce yapılan resmi açıklamalar ile filmin Nathan’ın gençlik yıllarını anlatılacağı ifade edilmişti. Bu gecikmeler dahilinde filmin 2021 yılında yayımlanacağı varsayarsak eğer Uncharted serisinin son oyunu olan Lost Legacy, eski konsollar için üretilmiş dört yıllık bir oyun olacak. Sony film ve oyun arasında olan güçlü bağdan faydalanmak istiyorsa ,yeni bir oyun gelmezse, büyük bir fırsatı ellerinden kaçırdığını söyleyelim.

Uncharted filmi ve diğer sinema haberlerini daha yakından okumak isterseniz sinema haberleri kategorisini takibe alabilirsiniz.

 

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu