AMD

Realme 5 Yeni Güncelleme Aldı!

Oppo‘nun bağlı kuruluşu Realme’nin yazılım güncellemeleri ile ana şirketten çok daha iyi bir iş çıkarıyor.

Aylık güvenlik düzeltme ekleriyle zamanında çalışmayı göz önünde bulunduran Realme, büyük işletim sistemi yükseltmeleriyle de oldukça iyi bir iş çıkardı. Şimdi, Realme 5 için yepyeni bir yazılım güncellemesiyle yoluna devam ediyorlar.

Realme’in Realme 5 akıllı telefonundaki yeni güncelleştirmesi şu anda Hindistan’da yayına girdi. Güncelleme aşamalı olarak yayınlanmaktadır ve birkaç gün içinde tüm kullanıcılara ulaşması gerekir. Realme’den gelen resmi değişime göre, güncelleme kamera ve dijital anlamda birçok özelliğine yönelik bazı iyileştirmeler içerecek.

Realme 5 Yeni Güncelleme Aldı!

Diğer iyileştirmeler arasında, Realme 5 güncellemesi, portre modundaki netliği ve önizleme efektini geliştirir ve HDR modunda netliği artırır. Güncelleme ayrıca birincil arka kameranın zoom modundaki etkisini de arttırır. Ayrıca, ön kameranın renk performansı ve netliği ve makro fotoğrafçılığın renk performansında gelişmeler vardır.

Bu değişiklik aynı zamanda güncellemenin sistem istikrarını artıracağını da belirtiyor. Yazılım sürümü RMX1911EX_11_A.13‘ü getirir. Bu yazılım güncellemesi tüm Realme 5 cihazlarına aşamalı olarak ulaşacaktır. OTA şu anda sınırlı sayıda kullanıcıya yayılmaktadır. Şirket, “Kritik bir hata bulunmazsa, tam dağıtım önümüzdeki günlerde tamamlanacak” dedi.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Ekipman çekilişi
TeknoDiot Oyuncu Ekipmanı ve Steam Cüzdan Kodu Çekilişi
GAMING EKİPMAN ÇEKİLİŞİ YAPIYORUZ!
ŞİMDİ KATIL!