Tiktok Takipçi Satın Al

Udemy’de Nasıl Eğitmen Olunur?

Udemy eğitmeni olmak ve sanal sınıflar ve kurslarla binlerce öğrenciye ulaşmak son dönemde birçok eğitmenin tercih ettiği bir kazanç yolu haline gelmiştir.

Udemy online olarak öğrencilere ve her yaştan kişiye farklı yüzlerce konu ile ilgili eğitim ve kursların verildiği, interaktif bir eğitim sitesi olarak tanımlanabilir. Peki Udemy eğitmen olmak için ne yapmak gerekir?


Bu web sitesi ile kendi alanlarımda uzman olan kişiler kendi uzmanlık alanlarındaki konularla ilgili eğitimler hazırlarlar ve o konuyu öğrenmek isteyen kişilerde bu eğitimleri satın alırlar.

Bu sayede online bir eğitim öğretim faaliyeti gerçekleştirilmiş olur ve hem web sitesi hem de eğitmen bu işten belli oranlarda ücret kazanırlar. Şuan için binlerce eğitmeni olan bu sisteme isteyen ve şartları taşıyan herkes eğitmen olarak katılabilmektedir.

Udemy Eğitmeni Olmanın Yolu Nedir?

Udemy platformunda eğitmenler verecekleri dersleri eğitim videoları, canlı dersler, ses kayıtları, PDF formatları ve farklı yollarla sisteme yükleyebilirler.

İlgili Makaleler

Şuan için yaklaşık olarak otuz milyondan daha fazla kursiyere sahip olan sisteme dünya üzerinde iki yüze yakın ülkeden erişim yapılmaktadır. Udemy eğitmeni olmak için ise web sitesine giriş yapıp, üyelik oluşturmak ardından ise belirli kurallar çerçevesinde dersle hazırlayıp yayınlamak yeterli olmaktadır.

Udemy'de Nasıl Eğitmen Olunur?

Kazanç ise Udemy ve eğitmen arasında farklı kazanç oranlarına göre paylaşılmaktadır. Bu noktada sitede eğitmen olmak ise tamamen ücretsizdir, eğitmenler siteye herhangi bir üyelik ya da ders verme ücreti ödememektedirler.

Udemy’de eğitmen olmak için herhangi bir ücret ödemeniz gerekmez. Eğitmenlere, burada açıklanan gelir payı modeline göre ücret ödenir. Bir öğrenci Udemy platformundaki kursunuzu satın aldığında; elde edilen gelir, gelir payı modelimiz doğrultusunda siz ve Udemy arasında paylaştırılır.

Kursunuzu bu bağlantı üzerinden oluşturmaya başlayabilirsiniz. Ücretli kurslar oluşturmak için etkin bir PayPal veya Payoneer hesabına ihtiyacınız olduğunu unutmayın. Eğitmenler, Udemy hesaplarına bir PayPal veya Payoneer hesabı bağlayabilirler. Aylık olarak ödeme almaktalardır. Bu rehberimiz de Udemy eğitmen olmak için neler yapacağınızdan bahsettik.

Udemy'de Nasıl Eğitmen Olunur?

Udemy'de Nasıl Eğitmen Olunur?

Udemy'de Nasıl Eğitmen Olunur? Udemy'de Nasıl Eğitmen Olunur? Udemy'de Nasıl Eğitmen Olunur?

Udemy'de Nasıl Eğitmen Olunur? Udemy'de Nasıl Eğitmen Olunur?

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu