Tiktok Takipçi Satın Al

Ücretsiz Youtube Video indirme Aracı

Hepimizin bildiği gibi Youtube, bir video yükleme ve saklama platformudur. İlk başlarda tanışma sitesi olarak açılan Youtube,  günümüzde video alemi olarak bilinir.

Video yükleyebildiğimiz gibi başkalarının yüklediği videoları da izleyebiliriz. Kategoriler olsa bile video yüklerken bir konu sınırlaması yoktur. Herkes kendine özgü olan ya da olmayan içerikteki videoları paylaşabilir. Örneğin kişisel üretilen içerikler, amatör çekilenler, müzikler, TV programları, filmler, video klipler gibi içerikler görebiliriz. Kullanım koşullarına uymayan uygunsuz Youtube yüklemeleri tespit edilerek silinir. Şiddet, pornografi, suç teşkil eden durumlar, reklam gibi durumlarda videolar uygunsuz sayılmaktadır. Bu tarz videoların yayınlanması kesinlikle yasaktır.


Günümüzde Youtube oldukça yaygın ve etkin kullanılan bir mecradır. Youtube, video yükleyen kullanıcılara abone ve beğeni sayılarına göre para kazandırmaktadır. Diğer sosyal medya ağlarından farklı olarak Youtube para kazandırdığı için her zaman popülaritesi sağlam kalacak ve ilgi görecektir.

Her şarkıyı, videoyu beğenerek izlediğimiz gibi bu youtube videoları indirmek isteyebiliriz. Youtube’dan hem mp3 olarak hem de mp4 olarak videoları indirmemiz mümkündür. Sadece ses olarak indirmek istiyorsanız mp3 olarak, video ile birlikte indirmek istiyorsanız mp4 olarak indirmeniz gerekmektedir. Bunun için yakın zamanda geliştirdiğimiz youtube video indirme aracına https://youtubeizleindir.org/ adresinden ulaşabilirsiniz;

Ücretsiz Youtube Video indirme Aracı

YOUTUBE MP3 İNDİRME

Youtube videosunu mp3 dönüştürmek için youtube video indirmek istediğiniz videonun url’sini ana sayfada bulunan alana yapıştırıp youtube video indir linkine tıklamanız gerekiyor.

1-İndirmek istediğiniz videoyu açın.

2-Videonun üstteki link kısmını tamamen kopyalayın.

3-Linki anasaydaki alana  yapıştırın ve youtube video indir butonuna tıklayın

4-Son aşamada istediğiniz formatın karşısındaki indir butonuna basıp indirebilirsiniz.

YOUTUBE MP4 VİDEO İNDİRME

Youtube mp4 indirirken de yine mp3 gibi indirebilirsiniz fakat bu sefer format seçeneği mp4 olmalıdır.Şimdi mp4 indirme aşamalarına bakacağız;

1-Youtube videosu açılır

2-Videonun üst kısmındaki link tamamen kopyalanmalıdır.

3-Linki anasaydaki alana  yapıştırın ve youtube video indir butonuna tıklayın.

4.Açılan sayfada istediğiniz formatın karşısındaki video indir butouna basmanız yeterli olacaktır

Ücretsiz Youtube Video indirme Aracı

 

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu