Ücretsiz Programlar 2020 - TeknoDiot.com
Trend

198 TL’lik Bilgisayar Programı Kısa Süreliğine Ücretsiz


Giveaway günlük artık ücretsiz PC programları sunmakta, bu ücretsiz programlar 1 günlüğüne yani 24 saatliğine ücretsiz sunuluyor.

Ücretsiz program 2020 listemizde bugün ki programımız belli oldu. Giveaway sitesi üzerinde günlük artık ücretsiz programlar sunuluyor. Video montaj programı, silme, PDF, JPG, fotoğraf düzenleme programı, yazılım, internet ve benzer birçok tam sürümü olan ücretli programları günlük olarak kullanıcılara ücretsiz sunuyor.

teknodiot.com olarak bizde sizlere günlük olarak artık ücretsiz programları sunuyoruz. Coolcut Super VIP 25 dolarlık tam sürümlü bu ücretsiz sunulan programları sizlere sunuyor olacağız.

Coolcut Super VIP (24,80 dolar)198 TL'lik Bilgisayar Programı Kısa Süreliğine Ücretsiz

Coolcut, bir HD ekran kaydedici ve güçlü bir video düzenleyicidir. Bu program, özelleştirilebilir bir ekran kaydediciyle birlikte gelir; 4K ultra yüksek çözünürlük, tüm popüler oyunları, öğreticileri ve filmleri mükemmel  şekilde kaydetmenizi sağlar.

İyi tasarlanmış, basit ve güçlü bir düzenleyici, harika yaşamınızı düzenlemeniz için size gelişmiş özellikler sunar. Programı ücretsiz indirmek için tıklayın.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu