PS Plus Aralık 2020 Ücretsiz Oyunları Belli Oldu - TeknoDiot.com

PlayStation Plus Aralık 2020 Ücretsiz Oyunları Belli Oldu

Abone Ol 

PS Plus ücretsiz oyunları belli oldu. PlayStation Plus üyelerinin Aralık ayında ücretsiz olarak kütüphanelerine ekleyip oynayabilecekleri oyunlar belli oldu.

Sony Interactive Entertainment (SIE), üyelerine PlayStation’da çevrimiçi multiplayer oyun oynama, aylık bedava oyunlar ve daha birçok ayrıcalıklı hizmet sunan PlayStation Plus servisinin Aralık 2020 oyunlarını duyurdu.

PlayStation Plus üyeliği bulunan PlayStation 4 sahipleri, 1 Aralık tarihinden itibaren Just Cause 4, Rocket Arena ve Worms Rumble oyunları Eylül ayında ücretsiz olacağı belirtildi.

Sony’nin PlayStation 4 sahiplerine ücretsiz olarak sunduğu oyunlardan faydalanabilmek için Sony’nin ücretli “PlayStation Plus” üyeliğine sahip olmak gerekiyor. Geçtiğimiz ay Middle-earth: Shadow of War ve Hollow Knight oyunları verilmişti. Bu yapımlar hem PlayStation 4’te hem de PlayStation 5’te oynanabilecek.

PS4 ve PS5

  • Just Cause 4 (PS4 ve PS5)
  • Rocket Arena (PS4 ve PS5)
  • Worms Rumble (PS4 ve PS5)
  • Bugsnax (PS5) (4 Ocak’a kadar)
pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Göz atın:   PlayStation Plus'ın Temmuz Oyunları Belli Oldu

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu