Tiktok Takipçi Satın Al

Üç Renk Seçeneğiyle Motorola One Zoom 5X Hybrid İle Geliyor!

Lansman günü yaklaşan Motorola One Zoom yine üç yeni renkte ortaya çıktı. Motorola One Zoom, Android One telefonu olan Motorola One Pro’nun yalnızca farklı bir çeşidi. Vanilya rengi ile birlikte gelen One Pro’nun aksine, One Zoom bazı Amazon içerikleriyle gelir. Her iki cihaz da aynı olduğundan, her iki değişken için de aynı renk seçeneklerini göreceğiz.

Telefonun her iki versiyonu da önümüzdeki ayın başlarında IFA’da açıklanacak. Bu değişkenlerin aynı pazarlarda rekabet etmediğini belirtmekte fayda var. Hindistan’da Amazon’la ortaklaşa Motorola One Zoom’un piyasaya sürüldüğünü görüyoruz, diğer pazarlar da One Pro’yu alacak.


Üç Renk Seçeneğiyle Motorola One Zoom 5X Hybrid İle Geliyor!

Cihazı, arkasında 48MP Quad Bayer sensöründen oluşan dört kameralı bir kurulumla birlikte gelir ve adını zoom merceğinden alır. Bu kamera düzeni 3x optik (81mm) ve 5x hibrid zoom sunacak. Ayrıca 13 mm’lik ultra geniş açılı bir kamera ve bir derinlik sensörü de olacak. Tabii ki, Motorola stok kamera uygulamasıyla kendi “Gece Modu” vizyonunu sunacak.

Ayrıca, Motorola One Zoom, ekranda parmak izi tarayıcı bulunan 6.2 inçlik bir 1080p + Süper AMOLED paneliyle birlikte sunulacak. Bu nedenle, One Zoom, One Action ve One Vision’ın üzerinde oturan bir akıllı telefon olacak. Sızan bir Amazon fiyatına göre, telefon 400 € (~ 445 $) karşılığında perakende satış yapacak. Bu nedenle, One Pro’nun Amazon içerikli gönderimden daha pahalı olacağını varsaymak kolaydır.

Üç Renk Seçeneğiyle Motorola One Zoom 5X Hybrid İle Geliyor!

Premium temyiz rağmen, cihazın tüm efektler hala orta sınıf bir SoC olduğunu bir Snapdragon 675 ile gelecek. Yonga seti 4 GB RAM ve 128 GB Depolama ile eşleştirilecek. USB-C portu ile birlikte geliyor ancak 3,5 mm kulaklık jakını bulundurduğunu da unutmamak gerekir.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu