teknodiot.com
   
     

Üç iPhone Modeli Eylül Ayında Tanıtılması Bekleniyor

Üç iPhone Modeli Eylül Ayında Tanıtılması Bekleniyor Akıllı Telefon Haberleri Apple Haberleri Teknoloji Haberleri

Apple her yılın Eylül ayında yeni iPhone modelleri tanıttığını biliyoruz. 2019 Eylül ayında da üç farklı iPhone modeli gelecek gibi duruyor.

2018’de Apple üç iPhone tanıtmıştı; iPhone XS, XS Max ve iPhone XR modelleri olmak üzere. Ancak, iPhone XR daha sonraki bir tarihte geldi ve Apple’ın bu yıl bu işlemi tekrar edip etmeyeceğini merak ediyorsanız, görünüşe göre durum böyle olmayacak. Bunun yerine, Apple’ın aynı anda üç iPhone modelini de piyasaya sürmesi bekleniyor.

Bu, yatırımcıların notunda Apple’ın Eylül ayında üç iPhone’u da piyasaya süreceğini iddia eden Wedbush analisti Daniel Ives’e göre. Apple, Eylül ayının ikinci haftasında Apple’ın üç iPhone modelini de piyasaya sürdüğünü iddia ediyor ve bu da SoftBank Başkanı Ken Miyauchi’nin daha önce de öngördüğü gibi görünüyor.

Üç iPhone Modeli Eylül Ayında Tanıtılması Bekleniyor Akıllı Telefon Haberleri Apple Haberleri Teknoloji Haberleri

Bu yıl duyduğumuz söylentilere dayanarak, Apple bu yıl iPhone XS, XS Max ve iPhone XR için halefleri başlatacak. Sızdırılan bilgilere göre, iPhone XR 2, çift ​​kameralı bir kurulumla geldiği söylenenlerin en heyecanlısı olabilir ve Apple’ın fiyatını koruduğunu varsayarsak, paranın karşılığını alabileceği bir ahize olabilir.

5G’ye gelince, bu yıl 5G iPhone olamayacağı neredeyse garanti edildi. Bunun yerine, Apple’ın 5G iPhone’larını yalnızca 2020’de piyasaya sürmesi bekleniyor; bu nedenle 5G sizin için olması gereken bir durumsa, 2020’ye kadar bekletmek isteyebilirsiniz.