Tiktok Takipçi Satın Al

Üç iPhone Modeli Eylül Ayında Tanıtılması Bekleniyor

Apple her yılın Eylül ayında yeni iPhone modelleri tanıttığını biliyoruz. 2019 Eylül ayında da üç farklı iPhone modeli gelecek gibi duruyor.

2018’de Apple üç iPhone tanıtmıştı; iPhone XS, XS Max ve iPhone XR modelleri olmak üzere. Ancak, iPhone XR daha sonraki bir tarihte geldi ve Apple’ın bu yıl bu işlemi tekrar edip etmeyeceğini merak ediyorsanız, görünüşe göre durum böyle olmayacak. Bunun yerine, Apple’ın aynı anda üç iPhone modelini de piyasaya sürmesi bekleniyor.


Bu, yatırımcıların notunda Apple’ın Eylül ayında üç iPhone’u da piyasaya süreceğini iddia eden Wedbush analisti Daniel Ives’e göre. Apple, Eylül ayının ikinci haftasında Apple’ın üç iPhone modelini de piyasaya sürdüğünü iddia ediyor ve bu da SoftBank Başkanı Ken Miyauchi’nin daha önce de öngördüğü gibi görünüyor.

Üç iPhone Modeli Eylül Ayında Tanıtılması Bekleniyor

Bu yıl duyduğumuz söylentilere dayanarak, Apple bu yıl iPhone XS, XS Max ve iPhone XR için halefleri başlatacak. Sızdırılan bilgilere göre, iPhone XR 2, çift ​​kameralı bir kurulumla geldiği söylenenlerin en heyecanlısı olabilir ve Apple’ın fiyatını koruduğunu varsayarsak, paranın karşılığını alabileceği bir ahize olabilir.

5G’ye gelince, bu yıl 5G iPhone olamayacağı neredeyse garanti edildi. Bunun yerine, Apple’ın 5G iPhone’larını yalnızca 2020’de piyasaya sürmesi bekleniyor; bu nedenle 5G sizin için olması gereken bir durumsa, 2020’ye kadar bekletmek isteyebilirsiniz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu