TeknoDiot.com
 
 
Anasayfa » Gündem » Twitter’a Erişim Problemi! Twitter Çöktü mü?

Twitter’a Erişim Problemi! Twitter Çöktü mü?

Twitter'a Erişim Problemi! Twitter Çöktü mü?

Dünyanın en popüler sosyal medya sitelerinden Twitter’a erişim sağlanamıyor. Twitter çöktü mü?

Son dakika… Sosyal paylaşım sitesi Twitter’a girilemiyor: Twitter Çöktü mü? Sosyal paylaşım sitesi Twitter’a yaşanan teknik sorun nedeniyle girilemiyor.

11 Temmuz 2019 saat 21.45 civarında başlayan bir erişim sorunu nedeni ile Twitter‘da ana sayfa akışının yenilenemiyor. Twitter kullanıcıları, sorunun neden kaynaklandığını merak ederken “Twitter çöktü mü?” sorusunun yanıtını da araştırıyor. Geçtiğimiz günlerde erişim sorunu yaşanan Facebook, Instagram ve diğer popüler sosyal medya platformlarından sonra Twitter da bugün çöktü.

Twitter’a saat 21.45 itibariyle erişim sorunu yaşanıyor. Twitter kullanıcıları, ana sayfa akışının yenilenemediği ve tweet paylaşımı yapılamadığı bildiriminde bulundular. Twitter’a girdiğimiz zaman ise ” Teknik bir sorun var. Fark ettiğin için teşekkürler, bunu yakında düzelteceğiz ve her şeyi eski haline getireceğiz.” şeklinde hata alınıyor.

[sp-related style=”dark” id=”51310″]

Twitter çöktü mü?

Twitter'a Erişim Problemi! Twitter Çöktü mü?

Twitter’a girilmek istendiğinde teknik bir sorunun olduğu belirtilen bir uyarı ile karşılaşılıyor. Konuya dair herhangi bir bilgi paylaşılmazken yaşanan sorun ise merak konusu haline geldi.  Geçtiğimiz günlerde de benzeri bir sorun Instagram, Facebook ve WhatsApp’ta yaşanmış, problem yaklaşık bir gün sürmüştü.

Twitter’a erişim sorunu ve sayfanın yenilenmemesi ile ilgili gelen şikayetlerin ardından gözler Twitter yönetimine çevrildi. Ancak şu ana kadar yetkili bir isimden yaşanan sorun ile ilgili açıklama gelmedi.

GÜNCELLEME: Saat 22:54 itibariyle Twitter’a erişim sağlanmaktadır.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Apple Music Yeni Rekor Kırdı!

Buğra Noyan

Snapdragon 865 ve 8GB RAM’li Vivo NEX 3 5G Ortaya Çıktı!

Buğra Noyan

Samsung Cihazlarına Yenilik Getiriyor!

Hüseyin Ceylan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.