Twitter'a Erişim Problemi! Twitter Çöktü mü? - TeknoDiot.com

Twitter’a Erişim Problemi! Twitter Çöktü mü?

Abone Ol 

Dünyanın en popüler sosyal medya sitelerinden Twitter’a erişim sağlanamıyor. Twitter çöktü mü?

takipçi satın al
takipçi satın al

Son dakika… Sosyal paylaşım sitesi Twitter’a girilemiyor: Twitter Çöktü mü? Sosyal paylaşım sitesi Twitter’a yaşanan teknik sorun nedeniyle girilemiyor.

11 Temmuz 2019 saat 21.45 civarında başlayan bir erişim sorunu nedeni ile Twitter‘da ana sayfa akışının yenilenemiyor. Twitter kullanıcıları, sorunun neden kaynaklandığını merak ederken “Twitter çöktü mü?” sorusunun yanıtını da araştırıyor. Geçtiğimiz günlerde erişim sorunu yaşanan Facebook, Instagram ve diğer popüler sosyal medya platformlarından sonra Twitter da bugün çöktü.

Twitter’a saat 21.45 itibariyle erişim sorunu yaşanıyor. Twitter kullanıcıları, ana sayfa akışının yenilenemediği ve tweet paylaşımı yapılamadığı bildiriminde bulundular. Twitter’a girdiğimiz zaman ise ” Teknik bir sorun var. Fark ettiğin için teşekkürler, bunu yakında düzelteceğiz ve her şeyi eski haline getireceğiz.” şeklinde hata alınıyor.

[sp-related style=”dark” id=”51310″]

Twitter çöktü mü?

Twitter'a Erişim Problemi! Twitter Çöktü mü?

Twitter’a girilmek istendiğinde teknik bir sorunun olduğu belirtilen bir uyarı ile karşılaşılıyor. Konuya dair herhangi bir bilgi paylaşılmazken yaşanan sorun ise merak konusu haline geldi.  Geçtiğimiz günlerde de benzeri bir sorun Instagram, Facebook ve WhatsApp’ta yaşanmış, problem yaklaşık bir gün sürmüştü.

Twitter’a erişim sorunu ve sayfanın yenilenmemesi ile ilgili gelen şikayetlerin ardından gözler Twitter yönetimine çevrildi. Ancak şu ana kadar yetkili bir isimden yaşanan sorun ile ilgili açıklama gelmedi.

GÜNCELLEME: Saat 22:54 itibariyle Twitter’a erişim sağlanmaktadır.

Göz atın:   Wireless Mouse Nedir?

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
çekiliş
Gametech Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
TIKLA, KATIL!