Tiktok Takipçi Satın Al

Twitter, Mesajlar İçin Filtre Özelliğini Test Ediyor

Twitter’da açık bir profile sahip olma problemi, bazen çevrimiçi olarak rastgele yabancılardan tacize maruz kalmanızdır.

Bu tür taciz, gönderilerinizdeki yorumlar veya doğrudan ve özel olarak size gönderilen mesajlar gibi birçok biçimde olabilir.


Şimdi, bazı sosyal medya platformları zaten yayınlarla ilgili kötü niyetli yorumları engellemek için araçlar ve özelliklerle birlikte geliyor; peki ya doğrudan mesajlar?  Eğer gelen kutularının kötü ve kötü niyetli mesajlardan uzak durmasını isteyen bir Twitter kullanıcısıysanız, heyecanlısınız çünkü Twitter, DM isteklerinin gizli kalmasına yardımcı olacak bir filtreyi test edeceklerini açıkladı. 

Twitter, Mesajlar İçin Filtre Özelliğini Test Ediyor

Bu filtreler, rahatsız edici sayılabilecek bazı kelimeleri arayacaktır, bu nedenle sizi tamamen tacizden koruyamazken, en azından onları filtrelemelidir. Ancak, bu mesajların tamamen gizlenmeyeceği unutulmamalıdır. Onları görmek isteyen kullanıcılar, “ek mesajlar” adlı bir klasörde bulabilir, bu sayede mesajları gözden geçirebilir ve isterlerse cevaplayabilirler.

Son olarak bu özellik hala test aşamasındadır, bu nedenle son sürüm mevcut yinelemeden biraz farklı olabilir.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu