Twitch Yayıncısı Reckful, 31 Yaşında Hayatını Kaybetti - TeknoDiot.com

Ünlü Twitch Yayıncısı 31 Yaşında Hayatını Kaybetti

Abone Ol 
Logitech G Çekiliş

Yayıncı oyun topluluğu bugün başka bir trajedi tarafından sarsıldı.

Byron “Reckful” Bernstein 31 yaşında hayatını kaybetti. Reckful, bir süre için dünyanın en iyi oyuncularından biri olan çok popüler bir Twitch yayıncısı ve World of Warcraft oyuncusuydu.

En büyük başarılarından biri, World of Warcraft’ın art arda altı mevsiminde birinci sırada yer almaktı ve oyunu içeren birçok turnuva ve etkinlik kazandı. Reckful, becerisini ve kişiliğini, aynı anda on binlerce izleyici için yayınlayacağı Twitch’te oldukça başarılı bir şekilde izledi. Bu yazı yazıldığı sırada, kanalı şu anda eski bir akışın bir tekrarını oynatıyor ve 40.000‘den fazla izleyici tarafından izleniyordu.

 World of Warcraft’a ek olarak, Asheron’un Hearthstone gibi aşka oyunlar oynadığı da biliniyordu. Daha yakın zamanlarda, Everland adında bir geliştirici olarak bu yıl bir süre gelmesi planlanan yeni bir oyun üzerinde çalışıyordu.

Sosyal medya, Reckful’un ailesi ve sevdiklerine destek vermek için çok fazla destek sağladı, herkesin onun hakkında söyleyecek nazik sözlerden başka bir şeyleri yoktu.  Eski kız arkadaşı ve oda arkadaşı tarafından da doğrulanan bu habere göre Reckful’un ölüm sebebinin intihar olduğu düşünülüyor.

Reckful’ın kız arkadaşı daha sonra attığı “Evet, o. Gitti.” şeklindeki Tweet’i ile durumu doğrulamış oldu. 31 yaşındaki yayıncının ölüm haberinin yayılmasının ardından hem ülkemizden hem de dünyanın diğer ülkelerinden yayıncının sevenleri üzüntülerini paylaştı.  Ülkemizdeki bazı yayıncılarda Twitter’da paylaşımda bulundu.

Logitech G Çekiliş

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu