AMD

Twitter CEO’sundan Güzel Haber Geldi

Twitter’ın kurucusu ve CEO’su Jack Dorsey, Twitter kullanıcılarının uzun süredir beklediği “tweet düzenleme” özelliğini eklemeyi planladıklarını açıkladı.

Jack Dorsey, platformun yazılı mesajlaşma SMS şeklinde oluşturulduğunu söyledi. Mesaj gönderdikten sonra geri alamazsınız. Bir tweet gönderdiğinde anında paylaşılır. Düzeltilme imkanınız yoktu ve silmek son çareydi.

Jack Dorsey ilk olarak paylaşılan tweet’lere düzenleme özelliği geleceğinin sinyalini verdi. Geliştirici ekip Twitter kullanıcıların dünyada neler olup bittiğini takip etmelerine yardımcı olmak için son zamanlarda zaman çizelgesinin en üstüne haber veren yeni bir özelliği test ettiğininde altını çizelim.

Twitter CEO'sundan Güzel Haber Geldi

Deneyimli yönetici ayrıca tweet düzenleme özelliğinin uzun süreli olmasını düşünmediklerini çünkü bunun Twitter’ın “gerçek zamanlı doğasına” aykırı olduğunu ifade etti. Bununla birlikte düzenlenmeden önceki orijinal tweet‘e bakma özelliğinin de getirilmesinin planlandığını belirtti.

Yeni gelecek olan özellik ile birlikte düzenle düğmesi sadece yazım hatalarının düzeltilmesi için değil, aynı zamanda atılan tartışmalı tweet’lerin içeriğinin tamamen değiştirilmesi için de kullanılabilir. Dolayısı ile Twitter bu özelliği kullanıma sunmadan önce hiçbir şekilde kötüye kullanılamayacağından emin olmak istiyor

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Ekipman çekilişi
TeknoDiot Oyuncu Ekipmanı ve Steam Cüzdan Kodu Çekilişi
GAMING EKİPMAN ÇEKİLİŞİ YAPIYORUZ!
ŞİMDİ KATIL!