Tweet Düzenleme Özelliği Geliyor - TeknoDiot.com

Twitter CEO’sundan Güzel Haber Geldi

Abone Ol 

Twitter’ın kurucusu ve CEO’su Jack Dorsey, Twitter kullanıcılarının uzun süredir beklediği “tweet düzenleme” özelliğini eklemeyi planladıklarını açıkladı.

takipçi satın al
takipçi satın al

Jack Dorsey, platformun yazılı mesajlaşma SMS şeklinde oluşturulduğunu söyledi. Mesaj gönderdikten sonra geri alamazsınız. Bir tweet gönderdiğinde anında paylaşılır. Düzeltilme imkanınız yoktu ve silmek son çareydi.

Jack Dorsey ilk olarak paylaşılan tweet’lere düzenleme özelliği geleceğinin sinyalini verdi. Geliştirici ekip Twitter kullanıcıların dünyada neler olup bittiğini takip etmelerine yardımcı olmak için son zamanlarda zaman çizelgesinin en üstüne haber veren yeni bir özelliği test ettiğininde altını çizelim.

Twitter CEO'sundan Güzel Haber Geldi

Deneyimli yönetici ayrıca tweet düzenleme özelliğinin uzun süreli olmasını düşünmediklerini çünkü bunun Twitter’ın “gerçek zamanlı doğasına” aykırı olduğunu ifade etti. Bununla birlikte düzenlenmeden önceki orijinal tweet‘e bakma özelliğinin de getirilmesinin planlandığını belirtti.

Yeni gelecek olan özellik ile birlikte düzenle düğmesi sadece yazım hatalarının düzeltilmesi için değil, aynı zamanda atılan tartışmalı tweet’lerin içeriğinin tamamen değiştirilmesi için de kullanılabilir. Dolayısı ile Twitter bu özelliği kullanıma sunmadan önce hiçbir şekilde kötüye kullanılamayacağından emin olmak istiyor

Göz atın:   Sıfırdan Fransızca Öğrenmek Artık Daha Kolay!

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
teknodiot youtube
Oyuncu Ekipman İnceleme Videolarını Kaçırmayın!
Oyuncu Ekipman İnceleme
Videoları!
ABONE OL