Turtle Beach Oyuncular İçin Kulak İçi Kulaklıklarını Duyurdu - TeknoDiot.com

Turtle Beach Oyuncular İçin Kulak İçi Kulaklıklarını Duyurdu

Abone Ol 

Lider oyun kulaklığı ve ses aksesuar markası Turtle Beach (Nasdaq: HEAR) bugün, hareket halindeyken oyuncular için tasarlanan yüksek performanslı bir kulak içi kulaklık seti olan Turtle Beach Battle Buds’un artık uluslararası düzeyde erişilebilir olduğunu duyurdu.

Battle Buds’un öne çıkan özelliği, diğer oyuncularla oyun içi net görüşme sağlayan çıkarılabilir yüksek hassasiyetli bom mikrofonudur. Oyun oynamadığı zaman, bom mikrofonu kolayca ayrılabilir ve hat içi mikrofon hareket halindeyken arama yapmak ve sohbet etmek için kullanılabilir.

Ek olarak, Battle Buds, neredeyse tüm mobil aygıtlarla, Nintendo Switch, Xbox One, PS4 ve PC ile uyumluluk sağlamak için tam aralıklı ses sağlayan 10 mm’lik bir hoparlöre ve standart 3,5 mm’lik bir bağlantıya sahiptir. Savaş Tomurcukları iki renk kombinasyonu ile geliyor – deniz mavisi vurgulu parlak beyaz veya gümüş aksan ile şık siyah ve bugün sadece £ 24.99 karşılığında satılıyor.

Turtle Beach Oyuncular İçin Kulak İçi Kulaklıklarını Duyurdu

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Turtle Beach CEO’su Juergen Stark, “Savaş Tomurcukları, Nintendo Switch ve mobil cihazlarda oynayan oyuncular için oluşturulmuş daha küçük ve daha taşınabilir bir pakette harika bir çok oyunculu sohbet deneyimi sunmak için ünlü mikrofon teknolojimizi kullanıyor” dedi.

“Savaş Tomurcukları, oyun oynamak veya müzik dinlemek için harika bir ses çıkarır ve her iki mikrofon da sesinizi yüksek sesle ve net bir şekilde toplar, bir sonraki galibiyetinizi almak için kadro ile koordine edip etmediğinizi veya bir arkadaşınızla bir sonraki görüşmeniz hakkında görüşme yaparken maç.”

Turtle Beach Battle Buds kulak içi oyun kulaklığının tüm detayları:

Kristal netliğinde sohbet – Çıkarılabilir, yüksek hassasiyetli, tek yönlü bom mikrofonu, ekibinizin size en çok ihtiyaç duyduğu anda sesinizi yüksek sesle ve net olarak alır. Ek olarak, yerleşik inline mikrofonu hareket halindeyken arama yapmak için mükemmeldir.

Göz atın:   A101'e Bu Hafta Gelecek Teknolojik Ürünler

Hafif konfor – Stabilizatörlere sahip üç adet değiştirilebilir kulak kulağı, mükemmel bir uyum sağlar, böylece saatlerce tam bir rahatlık içinde kullanabilirsiniz.

Çok işlevli satır içi denetleyici – Satır içi denetleyici Ana Ses Düzeyi, Mic Sessiz ve Çok İşlevli Bir Düğmeyi (desteklenen cihazlar için) parmaklarınızın ucuna getirir.

Yüksek performanslı 10 mm sürücüler – 10 mm hoparlörler net yüksek ve güçlü düşükler üretir.

Multiplatform Uyumluluğu – Nintendo Switch ve mobil oyunlar için tasarlanmıştır ve ayrıca 3,5 mm jaklı Xbox One, PS4 ve PC’lerle mükemmel çalışır.

Turtle Beach Oyuncular İçin Kulak İçi Kulaklıklarını Duyurdu

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu