TeknoDiot.com
   
   

Turkcell’den Müjde: Ramazan’a Özel Kampanya

Turkcell'den Müjde: Ramazan'a Özel Kampanya

Turkcell’de Ramazan bereketiyle geldi. Ramazan’a özel Salla Kazan kampanyasıyla Turkcell’liler kazanmaya devam ederken, kazandıkları interneti Turkcell’li yakınlarıyla da paylaşabilecek. 

Bunun için Dijital Operatör uygulamasına girerek Salla Kazan yapmak yeterli olacak. Turkcell’in müşterilerine teşekkür olarak tasarladığı, cep telefonlarını ve tabletlerini salladıkça ödüller kazandıran Salla Kazan, Ramazan ayında da kazandırmaya devam edecek.

İletişime bolluk bereket katan paylaşım kampanyasında Turkcell kullanıcıları, 6 Haziran’a kadar Dijital Operatör uygulamasına girerek, Salla Kazan’dan kazandıkları Haftalık 1GB, Günlük 1GB, Haftalık Sahur 1GB interneti başka bir Turkcell müşterisiyle paylaşabilecek. Bunun için de uygulamanın en güncel versiyonu üzerinden internetin hediye edileceği Turkcell numarasının yazılması yeterli olacak.

Turkcell'den Müjde: Ramazan'a Özel Kampanya

Salla Kazan’la 2.5 yılda 23 milyon kişiye 790 milyon hediye

Yoğun ilgi gören Salla Kazan’la bugüne dek 23 milyon Turkcell’liye 790 milyon adet hediye verildi. Şimdiye kadar kazanılan hediyelerin toplamı ise 440 milyon GB ve 48 milyar dakikaya ulaştı.

İnternet ve dakikaya ek olarak Turkcell uygulamalarına özel hediyeleri de kapsayan Salla Kazan, fizy, lifebox, Dergilik, BiP, GollerCepte ve TV+ üyelik paketleri de kazandırıyor. Şimdiye kadar 120 milyar BiP dakikası ve 242 milyon adet dijital servis hediyesi dağıtıldı.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


2 yorumlar

Avatar
Ahmet çakır 7 Mayıs 2019 at 11:53

Bu turkcell hep böyle ya superr

Cevap
Avatar
Ufuk 8 Mayıs 2019 at 08:07

Teşekkürler bilgilendirme olarak gayet açıklayıcı olmuş

Cevap

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.