Tiktok Takipçi Satın Al

Turkcell Yine Şampiyon!

Türkiye’nin önde gelen 500 Bilişim Şirketi Araştırması sonucunda Turkcell Global Bilgi, Çağrı Merkezi Hizmeti kategorisinde yine şampiyon olurken, Turkcell de Yılın Telekom Şirketi seçildi.

Bilişim şirketleri arasında en iyi çağrı merkezi yine değişmedi, Turkcell Global Bilgi 10’uncu kez üst üste birinci sıraya yerleşti. Dün akşam düzenlenen Bilişim 500 ödül töreninde Turkcell de Yılın Telekom Şirketi seçilerek gecenin şampiyonları arasında yer aldı.


Türkiye’nin alanındaki en büyük şirketleriyle beraber sektör verilerinin de açıklandığı Bilişim 500 Ödül Töreni, Beyoğlu Grand Pera Emek Sahnesi’nde düzenlendi. Bilişim sektöründe faaliyet gösteren şirketlerin 2018 yılı net satış rakamlarına göre hazırlanan ve Türkiye’nin bu alandaki tek kapsamlı araştırmasında Turkcell Global Bilgi, 874 milyon TL’lik gelirle, hem Yılın Hizmet Sağlayıcısı oldu hem de unvanını koruyarak, “Çağrı Merkezi Hizmeti” kategorisinde yine şampiyon oldu. Ödül töreninde Turkcell de “Yılın Telekom Şirketi” kategorisinde ödüle layık görüldü.

Turkcell Yine Şampiyon!

Aynur: “20 noktada, 12 bin çalışanla, 8 dilde hizmet veriyoruz”

Turkcell Global Bilgi Genel Müdürü Çağatay Aynur şirketin başarısıyla ilgili yaptığı açıklamada ödülün asıl sahibinin binlerce çalışma arkadaşı olduğunu söyledi: “Bugün Turkcell Global Bilgi Türkiye’de 15, Ukrayna’da 5 olmak üzere 20 farklı noktada, 12 bin çalışanıyla 8 dilde hizmet veriyor. 10 yıldır bu ödülü aralıksız olarak almak hiç kolay değil. Bu birinciliğin asıl sahibi çalışma arkadaşlarımızdır, bu büyük ailedir. Emeklerin karşılığı olan ödüller, yenilerini getirmek için binlerce çalışanımıza büyük motivasyon kaynağı olacak. Her müşterimizin ihtiyaçlarına uygun çözümler üretmemiz, yıllara dayanan tecrübemiz, üstün teknolojik altyapımız ve sektöre yön veren yaratıcı uygulamalarımızla büyümemizi sürdürüyoruz. Hem sektörü geliştirmeye hem de ülke ekonomisine katkıda bulunmaya devam edeceğiz. 20’nci yaşımızı kutladığımız bu senede bu iki ödülde emeği geçen ve bizi buraya taşıyan herkese çok teşekkür ederiz.”

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu