Tiktok Takipçi Satın Al

TransferGo, 10 Milyon Dolarlık Yatırım Aldı

TransferGo, 18 Eylül 2012 tarihinde Justinas Lasevičius, Daumantas Dvilinskas, Arnas Lukoševičius ve Edvinas Šeršniovas tarafından başlatılan göçmen işçiler için dijital havale çözümüdür.

TransferGo’nun müşteri sayısı 2 milyonu aştı. Uluslararası Para Transferi Şirketi TransferGo’nun müşteri sayısı her geçen gün artmaya devam ediyor. TransferGo diğer yandan 11 yeni pazara giriş yaparak yenilikçi hizmetini sunduğu coğrafyayı daha da büyütmeye hazırlanıyor.


Dünyanın en hızlı büyüyen para transferi şirketlerinden biri olan TransferGo, en güncel müşteri ve işlem sayılarını açıkladı. Şirketten yapılan açıklamada TransferGo’nun, globalde müşteri sayısının 2 milyonu aştığı ve müşteri sayısının her gün artmaya devam ettiği belirtildi. TransferGo geçen sene Eylül ayında 1,5 milyon müşteriye ulaştığını duyurmuştu.

11 yeni pazara daha giriliyor

TransferGo, 10 Milyon Dolarlık Yatırım Aldı

Şu anda toplamda 65 ülkeye hizmet veren, Londra, Vilnius, Berlin, Varşova ve İstanbul’da ofisleri bulunan TransferGo’nun müşteri sayısı artarken, şirket bir yandan yeni pazarlara da giriş yaptı.

TransferGo, en son olarak Japonya, Yeni Zelanda, Suudi Arabistan, Singapur ve Gana’nın aralarında olduğu 11 yeni pazara hizmetini sunmaya başladı. Böylece Avrupa fokusu dışında Uzakdoğu Asya ve Afrika pazarlarındaki operasyonunu da güçlendirdi.

10 milyon dolar yeni yatırım

TransferGo diğer yandan 10 milyon dolarlık ek yatırım aldığını da duyurdu. Bu yatırım turu Seventure ve Vostok Emerging Finance önderliğinde gerçekleşti.  Bu yatırım turunda aynı zamanda mevcut yatırımcılar Hard Yaka, Revo Capital ve Bootstrap Europe da yer aldı.

TransferGo, 10 Milyon Dolarlık Yatırım Aldı

TransferGo, 10 Milyon Dolarlık Yatırım Aldı TransferGo, 10 Milyon Dolarlık Yatırım Aldı

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu