Tiktok Takipçi Satın Al

TP Vision, Premium Philips Fidelio Kalitesini Gerçek Kablosuz Kulaklıkla Birleştiriyor

Philips Fidelio; yeni Philips Fidelio T1 modelinin lansmanıyla, Gerçek Kablosuz (TWS) kulaklık pazarında görünüm, hissiyat, ürün kapasitesi ve performans açısından  çıtayı yükseltti.   

 Tüm Philips Fidelio ürünleriyle birlikte anılan bir sıfat haline gelen ‘’premium’’; ürünlerin en iyi ses kalitesiyle üst düzey tasarım birleşiminden oluştuğunu yansıtmak için kullanılıyor. Philips Fidelio TI de bulunan Fidelio imzasını taşıyan sıcak, naturel, orta ses frekansı, doğru bas ve derinlik detayları kullanıcısına zengin bir müzik deneyimi yaşatmak için özel olarak tasarlandı. İki-yönlü akustik tasarımla birleştirilmiş 10mm’lik dinamik ve dengelenmiş armatür sürücüler; olağanüstü, zengin, detaylı Fidelio ses kalitesini garanti ediyor.


TP Vision, Premium Philips Fidelio Kalitesini Gerçek Kablosuz Kulaklıkla Birleştiriyor

Philips Fidelio T1 LDAC kodek sayesinde yüksek çözünürlüklü ses kalitesini kablosuz bir şekilde kullanıcısına deneyimletiyor. Her kulaklıkta üçer adet bulunan toplam altı mikrofon, maksimum seviyede gürültü önleme kapasitesine sahip. Gürültü önleme; mükemmel pasif gürültü engelleme ve altı farklı boyutta sunulan üç  ComplyÔ köpük kulakiçi kulaklık silikonu sayesinde kulaklık üst düzey bir ses performansı sunuyor.

Kablosuz 5.2 Bluetooth teknolojisi ve Google Fast Pair; otomatik olarak Android aygıtlarla kolayca eşleşiyor. Kulaklıkta bulunan kolay kullanımlı tuşlar; parçaları oynatmak, atlamak ve duraklatmak için kullanım kolaylığı sağlıyor. Bas-konuş ve Google Asistan sayesinde kulaklığa uzaktan da komut verilebiliyor.

TP Vision, Premium Philips Fidelio Kalitesini Gerçek Kablosuz Kulaklıkla Birleştiriyor

Aktif gürültü önleme özelliğiyle, 9 saatlik kesintisiz çalma süresi sunan pil ömrü, şarj kutusuyla beraber 25 saatlik çalma kapasitesine sahip olabiliyor. Kulaklık ayrıca, aktif gürültü önleme özelliği kapalıyken 35 saatlik çalma süresi sunuyor. Kulaklığın tam şarj olabilmesi için yalnızca iki saat yeterli. 15 dakikalık hızlı şarj desteğiyle ekstra bir saat daha kullanılabiliyor. IR aşınma sensörü sayesinde kulaklığın teki takılı olduğunda müziği tek tarafa entegre ediyor. IPX4 sertifikasına sahip kulaklıklar, açık havada kullanım için de uygun.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu