Tiktok Takipçi Satın Al

TP-Link’ten Farklı Bağlantı Tiplerini Destekleyen Yeni Modem

Yüksek WiFi hızına gereksinim duyan ve aynı zamanda modeminin farklı bağlantı tiplerine de destek vermesini isteyenler için dünya kablosuz ağ pazarının lideri TP-Link, yeni bir model geliştirdi.

Farklı ve son derece şık bir tasarıma sahip olan yeni modem Archer VR1200, ADSL/VDSL desteğinin yanı sıra fiber ve kablolu bağlantı tiplerinde de kullanılabiliyor.


Siyah, dik durabilen kasaya sahip olan Archer VR1200, şık tasarımı ile hem ev hem ofis kullanımları için ideal bir ürün. 802.11AC teknolojisi sayesinde süper hızlı WiFi bağlantısı sunan ürün, çift bant desteğine sahip. 2.4GHz bandında 300 Mbps, 5GHz bandında ise 867 Mbps kablosuz hızlara ulaşabilen modem, hem VDSL hem de ADSL desteği sunuyor. Yüksek WiFi hızları, evde online oyun, HD film indirmeyi sorunsuz kılarken, ofislerde de yüksek boyutlu dosyaları hızlı indirmeyi sağlıyor.

TP-Link’ten Farklı Bağlantı Tiplerini Destekleyen Yeni Modem

[sp-related style=”light” id=”31935″]

TP-Link’in yeni modemi Archer VR1200, kablosuz bağlantının yanı sıra yüksek hızda kablolu bağlantı da sunuyor. Ürün üzerinde yer alan Gigabit Ethernet girişi sayesinde standart Ethernet bağlantısına oranla on kat daha hızlı erişim sağlanıyor. Ürün 100 Mbps’ye kadar geniş bant bağlantı hızına sahip. Böylece oyun konsolu, akıllı TV, DVR gibi kablolu cihazlar internete yüksek hızda bağlanabiliyor.

İlgili Makaleler

TP-Link’ten Farklı Bağlantı Tiplerini Destekleyen Yeni Modem

Archer VR1200’nin önemli bir diğer özelliği ise operatörlerin uzaktan modeme ulaşmasını sağlayan TR-069 protokolünü desteklemesi. Bu sayede modeme uzaktan erişim ve yapılandırma mümkün oluyor. Özellikle kullanıcıların bağlantı sorunu yaşadığı durumlarda bu hem operatörlere hem de kullanıcılara avantaj sağlıyor. Her tür yapılandırma uzaktan modeme erişilerek yapılabiliyor. Archer VR1200’nin tavsiye edilen satış fiyatı ise KDV dahil 469 TL.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu