TeknoDiot
     
     
     

Rahat Taşınabilen WiFi USB Adaptör: Archer T2U Nano

Rahat Taşınabilen WiFi USB Adaptör: Archer T2U Nano

TP-Link, küçük boyutlu ama yüksek WiFi hızlarına sahip yeni WiFi USB adaptörü satışa sundu. Archer T2U Nano model adaptör, taşınabilir bilgisayara takılıyken her yere rahatlıkla götürülebiliyor.

Kablosuz ağ pazarında dünya lideri olan  TP-Link®, WiFi desteği olmayan ya da eski teknoloji WiFi desteği sunan bilgisayarları kablosuz ağlara bağlamak üzere geliştirilen WiFi USB adaptör ailesine yeni bir üye daha ekledi. 802.11ac destekli ve çift bantlı bir USB adaptör olan Archer T2U Nano, son derece küçük boyuta sahip. Bu sayede bilgisayara takılıp her yere rahatlıkla taşınabiliyor.

Yeni nesil WiFi standardı olan AC desteğine sahip Archer T2U Nano, masaüstü ya da taşınabilir bilgisayarında eski nesil WiFi standardı olan kullanıcılar için de iyi bir çözüm. Bu USB adaptör ile daha yüksek bağlantı hızlarına ve çift bant desteğine geçmek mümkün oluyor. AC teknolojisi, N bağlantısına oranla üç kat daha hızlı WiFi bağlantısı sunuyor. TP-Link’in yeni WiFi USB adaptörü, toplamda 600Mbps kablosuz hıza ulaşabiliyor. Bu sayede gecikmesiz HD video akışı, kesintisiz oyun keyfi mümkün oluyor.

Son derece küçük yapıdaki USB adaptör, bu sayede bilgisayara takılı haldeyken de bilgisayarla birlikte her yere rahatlıkla taşınabiliyor. Bilgisayardan dışarıya çok az bir taşma (yok denecek kadar az) yaptığı için her hangi bir yere takılma, kırılma ya da zarar oluşturma gibi riskler taşımıyor. Archer T2U Nano’nun uzunluğu sadece 18.6 mm, genişliği ise 15 mm. Ayrıca USB yuvasında da az yer kapladığı için bilgisayardaki herhangi bir USB yuvasına takılabiliyor; diğer USB yuvalarına cihaz takılmasına da engel olmuyor.

Archer T2U Nano, tam bir seyahat dostu ağ ürünü. Hareket halinde olan kullanıcılar, farklı halka açık WiFi ağlarına bağlanmak durumunda kalabiliyorlar. TP-Link’in yeni WiFi USB adaptörü, ‘WiFi Roaming’ desteğine sahip. Bu sayede sinyal düzeyi en güçlü olan ağlar arasında otomatik geçiş yapabiliyor. Böylece kesintisiz bir bağlantı keyfi sürülüyor.

Hem Windows hem MacOS desteğine sahip olan Archer T2U Nano, WPA/WPA2 şifreleme standartları daha güvenli WiFi bağlantısı sunuyor.

Archer T2U Nano WiFi USB adaptörün tavsiye edilen satış fiyatı ise KDV dahil 20 dolar.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


ZTE Axon 10s Pro 2020’de Tanıtılacak!

Hüseyin Ceylan

PlayStation 5, Xbox X Series’ten Daha İyi Performans Gösterecek

Buğra Noyan

App Store Para İadesi Nasıl Alınır?

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.