Tiktok Takipçi Satın Al

TP-Link’in Yeni Ağ Çözümleri

TP-Link, hem satın alma maliyeti, hem kurulum kolaylığı, hem de basit ve her yerden yönetim olanağıyla işletmelere önemli avantajlar sağlayan iki yeni ağ çözümünü satışa sundu.


Kurumsal ağ çözümlerinde ciddi bir atılım yapan TP-Link, işletmelere her açıdan avantaj sağlayan ürün ailesini sürekli genişletiyor. Şirket son olarak iki yeni kurumsal ağ çözümünü duyurdu. Bu ürünlerden biri AVM, otel, hastane, restoran, yurt gibi çok sayıda kişinin WiFi’a bağlandığı işletmeler için kolay kurulup yönetilen, güvenli ağ oluşturan EAP620 HD erişim noktası; diğeri ise bir VPN yönlendirici (router) olan ER7206.

TP-Link'in Yeni Ağ Çözümleri

TP-Link’in Omada serisi tüm ürünleri gibi bu iki yeni ürün de satın alma maliyetinden başlayarak işletmelere pek çok avantaj sağlıyor. Bu avantajlar şunlar:

İlgili Makaleler
  • Yönetim kolaylığı: Tüm Omada serisi ağ ürünleri her yerden, her zaman ve tek bir cihaz üzerinden yönetilebilme avantajına sahip. Ücretsiz Omada yazılımı ile EAP erişim noktalarının yönetimini herkes yapabiliyor; teknik personeli olmayan işletmeler de bu ürünleri rahatlıkla kullanabiliyor.
  • Omada SDN uyumluluğu: Her iki ürün de TP-Link’in yüzde 100 bulut destekli yönetim platformu olan Omada SDN desteğine sahip. Rakiplere oranla çok uygun maliyetli olan bu yönetim platformu ile ağa bağlı tüm TP-Link çözümleri tek bir yerden yönetilebiliyor. Erişim noktaları, VPN yönlendiriciler, ağ anahtarları (switch’ler) vb bulut üzerinden izlenebiliyor, her tür denetimi ve değişikliği yapılabiliyor. Farklı ağ cihazları için ayrı bir yönetim yazılımı gerektirmemeleri, kurumlara hem maliyet hem zaman açısından ciddi bir avantaj sunuyor.
  • Kolay kurulum: EAP serisi erişim noktaları, son derece rahat kuruluyor ve şık tasarımlarıyla her ortama uyum sağlıyor. Cihazların kurulumu iki hareketle, kolayca yapılabiliyor. PoE desteği sayesinde ayrıca elektrik hattı çekmek de gerekmiyor. Aynı şekilde ER7206 VPN yönlendiricinin kurulumu ve ağa dahil edilmesi de çok kolay. Böylece işletmeler kurulum maliyetinden de tasarruf ediyorlar.
  • Güvenli ağ oluşturma: Her iki ağ çözümü de güçlü, hızlı bir ağ oluştururken maksimum güvenliği de sağlıyor. EAP serisi erişim noktaları, farklı kişilerin sürekli ağa dahil olduğu yerlerde, işletmelere farklı güvenlik seçenekleri geliştirme olanağı sağlıyor. Çoklu kimlik doğrulama seçeneği ile güvenli bir misafir ağı oluşturuluyor. ER7206 yönlendirici ise IPSec/PPTP/L2TP VPN ve OpenVPN destekleriyle yüksek güvenlikli VPN oluşturuyor.

Teknik özellikler açısından da son derece gelişmiş olan her iki ağ çözümü, daha hızlı, daha stabil, daha güçlü ağ oluşturacak donanıma sahip. Bu özellikler ve avantajlarına oranla satın alma maliyetleri de uygun olan TP-Link’in yeni ağ çözümleri, işletmelere bu açıdan da avantaj sağlıyor.

TP-Link'in Yeni Ağ Çözümleri

TP-Link'in Yeni Ağ Çözümleri

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu