TeknoDiot
     
     
     

TP-Link Deco E4 İncelemesi – Tüm Evi Kapsayan Mesh WiFi Sistemi

TP-Link Deco E4 İncelemesi - Tüm Evi Kapsayan Mesh WiFi Sistemi

TP-Link’in Deco E4 modelini yeni bir videomuzda yakından baktık. Deco kesintisiz ev içi WiFi kapsamı elde etmek için birimler sistemi kullanır – zayıf sinyal alanlarını bir kerede ve herkes için ortadan kaldırır!

Gelişmiş Deco Mesh Teknolojisi ile üniteler, tek bir ağ adı olan birleşik bir ağ oluşturmak için birlikte çalışır. Mümkün olan en yüksek hızlar için evinizde hareket ederken cihazlar otomatik olarak Deco’lar arasında geçiş yapar. Bir Deco E4 iki paketi, WiFi’yi 260 metrekareye kadar bir alana (AB sürümü) sunar. Ve bu yeterli değilse, kapsama alanını artırmak için istediğiniz zaman ağa daha fazla Deco ekleyin.

Deco E4, 1167 Mb / sn’ye kadar hızlarla hızlı ve kararlı bağlantılar sağlar ve büyük internet servis sağlayıcısı (ISS) ve modem ile çalışır.

Deco, en yoğun ağlardan bile trafiği kaldırabilir ve 100 cihaza gecikmesiz bağlantılar sağlar. Ebeveyn Denetimleri, her bir aile üyesi için oluşturulan benzersiz profillere göre çevrimiçi zamanı sınırlandırır ve uygunsuz web sitelerini engeller.

Her adımda ilerlemek için orada bulunan Deco uygulamasıyla kurulum her zamankinden daha kolay.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Dokunmatik Ekranlı Ağ Ürünü Yenilendi

Uğur Aydemir

Realme’nin Gerçek Kablosuz Kulaklığı Yakında Piyasaya Sürülecek!

Hüseyin Ceylan

İşte Robert Downey Jr’ın Başrol Oynadığı OnePlus 7T Reklamı!

Hüseyin Ceylan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.