Tiktok Takipçi Satın Al
Trend

Toronto Ultra Kadrosu 2021 CDL Sezonu İçin Kesinleşti

Toronto Ultra, 2021 CDL ​​sezonunda yer alması beklenen güncel kadrosunu açıkladı.

Call of Duty League takımı Toronto Ultra, 2021 CDL ​​sezonunda mücadele edecek son kadrosunu açıkladı.

Yeni kadro, Ben “Bance” Bance, Cameron “Cammy” McKilligan, Tobias “CleanX” Jønsson ve Anthony “Methodz” Zinni’den oluşuyor.


Görünüşe göre yönetim, yeni CDL gereksinimlerini karşılamak için starter Nicholas “Classic” DiCostanzo’yu ve beş aboneyi takımdan çıkardı. Bu altı oyuncu, Call of Duty Rostermania için Eylül ayı başlarında takımdan ayrıldı.

Toronto diğerlerinden daha iyi performans gösterdi rağmen, takımın maçı yerleşiminde 11 oldu. 13. 2020’li en Toronto Ultra liste halinde yedinci yerleştirerek, 12 KTL takımların alt yarısında oldu sıralamalar. 120 CDL puanında takım, finalleri asla görmeye mahkum olan London Royal Ravens ve Minnesota Røkkr ile berabere kaldı. Ancak farklı bir kadro dizildiğinde, 2021 çok farklı olabilir.

Call of Duty Ligi

Bu Toronto Ultra kadro değişiklikleri, Activision’ın 2021 sezonunda zorunlu değişiklikleri açıklamasından sonra geldi. Özellikle, format 5 oyuncudan 4 oyuncuya değişir. Ne yazık ki bu, her takımın en az bir oyuncuyu düşürmesi gerektiği anlamına geliyordu.

Toronto Ultra Kadrosu 2021 CDL Sezonu İçin Kesinleşti

Bazı Call of Duty League ekipleri için, ekipleri kaldırma planları zaten vardı. Seattle Surge , geçen ay CDL Şampiyonası’ndan sonra neredeyse tüm listeyi düşürdü. CoD Şampiyonu Dallas Empire bile yıldız James “Clayster” Eubanks’i takımdan çıkardı.

2021 sezonu Call of Duty Black Ops Cold War ile gerçekleştiğinden , oyuncular mümkün olduğunca hızlı bir şekilde alışıyor. Bir ay önce ortaya çıkan çok oyunculu oyun, oyun için yeni özellikler gösterdi. Bir adım önde olmak için, oyuncuların önümüzdeki sezon 2021 Call of Duty League şampiyonu olmak için zirvede kalması gerekiyor. Toronto Ultra kadro değişikliğinden sonra hangi takımın bir sonraki hamleyi yapacağını sadece zaman gösterecek.

Toronto Ultra Kadrosu 2021 CDL Sezonu İçin Kesinleşti

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu