Toplam 291 TL’lik İki Bilgisayar Programı Kısa Süreliğine Ücretsiz

Giveaway günlük artık ücretsiz PC programları sunmakta, bu ücretsiz programlar 1 günlüğüne yani 24 saatliğine ücretsiz sunuluyor.

Giveaway sitesi üzerinde günlük artık ücretsiz programlar sunuluyor. Video montaj programı, silme, PDF, JPG, fotoğraf düzenleme programı, yazılım, internet ve benzer birçok tam sürümü olan ücretli programları günlük olarak kullanıcılara ücretsiz sunuyor.

teknodiot.com olarak bizde sizlere günlük olarak artık ücretsiz programları sunuyoruz.Sumo Pro ve  Tenorshare iCareFone olmak üzere iki farklı toplam 41 dolarlık tam sürümlü bu ücretsiz sunulan programları sizlere sunuyor olacağız.

MobieSync (20,90 dolar)

iseesoft MobieSync ile iPhone ve Android telefonlarınızı en iyi şekilde yönetebilirsiniz. Kişilerinizi, videolarınızı, fotoğraflarınızı, müziğinizi ve mesajlarınızı bilgisayarınızdan kolaylıkla görüntüleyin ve düzenleyin. Program telefonlardan dosya transferini de çok pratik bir şekilde halletmenize imkan veriyor. Programı ücretsiz indirmek için tıklayın.

Toplam 291 TL’lik İki Bilgisayar Programı Kısa Süreliğine Ücretsiz

Files Inspector Prо (19,95 dolar)

Files Inspector Pro ile bilgisayarınızdaki dosyaları ve klasörleri kontrol altında tutun. Bilgisayarınızın sabit diskinde hangi dosyalar en çok yeri kaplıyor? Fotoğraflar, dokumanlar, filmler, müzik dosyaları ve daha fazlası… Hepsini görebilir ve istemediklerinizi silip diskinizde yer açabilirsiniz. Programı ücretsiz indirmek için tıklayın.Toplam 291 TL’lik İki Bilgisayar Programı Kısa Süreliğine Ücretsiz

Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu