Tiktok Takipçi Satın Al

Tom Holland, Spider-Man Filmlerinin Başka Bir Üçlemesi İçin Geri Dönecek

Yapımcı Amy Pascal, "Bu, MCU filmlerimizin sonuncusu değil" diyor.

Spider-Man: No Way Home, Marvel Sinematik Evreni Spider-Man filmlerinin şu anki üçlemesini yakında tamamlamaya hazırlanıyor.


Ancak Tom Holland’ın ağ fırlatan kahramanı enkarnasyonu henüz takım elbisesini asmıyor: Sony yapımcı Amy Pascal, Fandango ile yaptığı bir röportajda, Holland’ın MCU’da yer almaya devam edecek olan Spider-Man filmlerinin gelecekteki üçlemesi için geri döneceğini doğruladı .

“Bu, Marvel ile yapacağımız son film değil [bu] son ​​Spider-Man filmi değil. Tom Holland ve Marvel ile bir sonraki Spider-Man filmini yapmaya hazırlanıyoruz, bu sadece bir parçası değil… Bunu üç film olarak düşünüyoruz ve şimdi sonraki üçe geçeceğiz. Bu, MCU filmlerimizin sonuncusu değil, ” Amy Pascal şeklinde açıklamada bulundu.

“Marvel ve Sony ortak olarak birlikte çalışmaya devam edecekler” diye ekledi.

Bir büyük 2015 anlaşması iki şirket arasındaki Sony Pictures için aynı evrende geçen Marvel Studios ortak yapımcı Örümcek Adam filmlerinde karşılığında, filmlerin inanılmaz derecede popüler Marvel Sinematik Evren serisi içine karakteri entegre etmek Marvel Studios izin verdi.

Tom Holland’ı Tekrar İzleyeceğiz

Tom Holland, Spider-Man Filmlerinin Başka Bir Üçlemesi İçin Geri Dönecek

Bu anlaşma, yıllar içinde iniş ve çıkışlarını gördü ve 2019’daki drama, Sony ve Disney arasındaki bir anlaşmazlığın , MCU filmlerinden (ilk ikisi neredeyse toplam 2 milyar dolara ulaşan) kar paylaşımı müzakereleri üzerindeki anlaşmayı neredeyse sona erdirdiğini gördü. gişe), ancak şirketler birkaç hafta sonra yeni bir anlaşma ile işleri düzeltmeyi başardılar (ayrıntıları hala büyük ölçüde bilinmiyor).

Bu lisans tuhaflığı, Spider-Man: Homecoming ve Spider-Man: Far From Home’un Disney Plus’ta bulunmaması veya Tom Holland’ın karakter henüz son Venom filmlerinde veya yakında çıkacak olan Morbius’ta görünmedi.

O zamandan beri, stüdyolar arasında işler daha dostane görünüyor. Sony Pictures kısa süre önce , 2022’den itibaren Disney’in yayın platformları için gelecekteki film sürümlerini lisanslayacak bir anlaşma imzaladı. Ve Marvel Studios, Spider-Man filmleri Spider-Man: Freshman Year’ın şimdiden Disney Plus’a gelecek olan bir animasyon ön filmi duyurdu.

Yine de Spider-Man’in Marvel Studios filmlerindeki geleceği garanti altına alınmış olsa da Pascal, karakterin gelecekte Sony tarafından üretilen filmlerde yer alması konusunda daha çekingen davrandı ve Fandango’ya “[biz] hep birlikte film yapmaya devam etmek istiyoruz” dedi.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu