«
Steam'de Büyük İndirim: Tom Clancy's Rainbow Six Siege Steam Haberleri

Ubisoft‘un popüler oyunlarından bir tanesi olan Tom Clancy’s Rainbow Six Siege, Steam’de %65’e varan büyük indirime girdi. Buyursunlar efendim;

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege ile silah kullanma ve imha sanatında ustalaş. Yaşayacağın deneyimin tam merkezinde yoğun yakın mesafe çatışmaları, yüksek öldürme oranları, strateji ve taktik, ekip oyunu, ve şiddetli aksiyon var. Önceki Tom Clancy’s Rainbow Six oyunlarından devralınan zengin miras ile yoğurulmuş bu müthiş silahlı çatışma ve stratejik uzmanlık oyununu deneyimle.

Bu yepyeni tarz savaş oyununda silah kullanma ve imha sanatında rakipsiz ustalığını göster. Savunmada, ekibinle koordinasyon içinde bulunduğun yeri fethedilemez bir mevziye dönüştür. Tuzaklar kur, tahkimat yap, savunma sistemleri geliştir ve düşmanı geri püskürt.

Taarruzda, dar koridorlarda, barikatlı geçitlerde, tahkimatlı savunma hatlarında ekibine liderlik et. Taktik haritalardan, gözlem İHAlarından ve sızmalardan topladığın verileri değerlendir, saldırı planını yap, her durumu lehine kullan.

  • Steam'de Büyük İndirim: Tom Clancy's Rainbow Six Siege Steam Haberleri

    Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege’de Eş Zamanlı Oyuncu Rekoru!

Steam'de Büyük İndirim: Tom Clancy's Rainbow Six Siege Steam Haberleri

Steam‘de Tom Clancy’s Rainbow Six Siege Şöleni

Dünyanın en popüler oyun platformu olan Steam’de bir indirim şöleni de Ubisoft’un popüler oyunu Tom Clancy’s Rainbow Six Siege’den geldi. Tom Clancy’s Rainbow Six Siege’in birçok oyun paketi %65’e varan indirime girdi.

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege Standart Edition, Tom Clancy’s Rainbow Six Siege Advanted Edition, Tom Clancy’s Rainbow Six Siege Gold Edition, Tom Clancy’s Rainbow Six Siege Complete Edition sürümleri %65 indirimle 27 Kasım Salı gününe kadar Steam’de indirimde olacak. Tom Clancy’s Rainbow Six Siege oynamak isteyenler bu fırsatı kaçırmasın diyelim.

Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *