TeknoDiot
   
   

Steam’de Büyük İndirim: Tom Clancy’s Rainbow Six Siege

Steam'de Büyük İndirim: Tom Clancy's Rainbow Six Siege

Ubisoft‘un popüler oyunlarından bir tanesi olan Tom Clancy’s Rainbow Six Siege, Steam’de %65’e varan büyük indirime girdi. Buyursunlar efendim;

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege ile silah kullanma ve imha sanatında ustalaş. Yaşayacağın deneyimin tam merkezinde yoğun yakın mesafe çatışmaları, yüksek öldürme oranları, strateji ve taktik, ekip oyunu, ve şiddetli aksiyon var. Önceki Tom Clancy’s Rainbow Six oyunlarından devralınan zengin miras ile yoğurulmuş bu müthiş silahlı çatışma ve stratejik uzmanlık oyununu deneyimle.

Bu yepyeni tarz savaş oyununda silah kullanma ve imha sanatında rakipsiz ustalığını göster. Savunmada, ekibinle koordinasyon içinde bulunduğun yeri fethedilemez bir mevziye dönüştür. Tuzaklar kur, tahkimat yap, savunma sistemleri geliştir ve düşmanı geri püskürt.

Taarruzda, dar koridorlarda, barikatlı geçitlerde, tahkimatlı savunma hatlarında ekibine liderlik et. Taktik haritalardan, gözlem İHAlarından ve sızmalardan topladığın verileri değerlendir, saldırı planını yap, her durumu lehine kullan.

[sp-related style=”dark” id=”7446″]

Steam'de Büyük İndirim: Tom Clancy's Rainbow Six Siege

Steam‘de Tom Clancy’s Rainbow Six Siege Şöleni

Dünyanın en popüler oyun platformu olan Steam’de bir indirim şöleni de Ubisoft’un popüler oyunu Tom Clancy’s Rainbow Six Siege’den geldi. Tom Clancy’s Rainbow Six Siege’in birçok oyun paketi %65’e varan indirime girdi.

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege Standart Edition, Tom Clancy’s Rainbow Six Siege Advanted Edition, Tom Clancy’s Rainbow Six Siege Gold Edition, Tom Clancy’s Rainbow Six Siege Complete Edition sürümleri %65 indirimle 27 Kasım Salı gününe kadar Steam’de indirimde olacak. Tom Clancy’s Rainbow Six Siege oynamak isteyenler bu fırsatı kaçırmasın diyelim.
Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.