Tiktok Takipçi Satın Al

Tom Clancy’s Elite Squad Mobile Çıktı!

Mobile oyun severlerin merakla beklediği oyun Tom Clancy’s Elite Squad çıktı!

Owlient’in geliştirdiği, Ubisoft’un yayınladığı yeni mobil oyun Tom Clancy’s Elite Squad, app store ve play store da yerini aldı.

Beklenmedik Bir Tür!


Tom Clancy diyince aklımıza birinci şahıs nişancı oyunu yani FPS türü bir oyun geliyordu bu yüzden oyuncular strateji rpg türü bir oyun değil de FPS türünde bir oyun bekliyorlardı. Oyunun tanıtımı yapılırken kimi oyuncular farklı bir tür olduğu için sevindi kimi oyuncular hayal kırıklığına uğradı.

Tom Clancy's Elite Squad Mobile Çıktı!

Oyun Mantığı

Klasik, 5vs5 strateji rol yapma oyunudur. Oyunda, Sam Fisher, Caveira, Montagne, Nomad, El Sueno gibi birçok karakterler ile kendi ekibimizi oluşturabilir, oluşturduğumuz bu ekip ile 5vs5 savaşlara katılabiliriz.

Tom Clancy's Elite Squad Mobile Çıktı!

Ubisoft’un Açıklaması:

Ubisoft yapmış olduğu açıklamada, “Oyuncular sayısız silah, donanım parçaları ve en ölümcül kadroyu kurmak ve geliştirmek için eşsiz yeteneklere sahip 70 ikonik karaktere erişebilir. Komutan olarak oyuncular, Tom Clancy’s The Division’dan Operasyon Üssü ve Tom Clancy’s Splinter Cell Conviction’dan Malta ve Valletta da dahil olmak üzere en efsanevi savaş alanlarında dinamik 5e5 çatışmalarda takımlarını yönetecek”.

“Tom Clancy’s Elite Squad, oyuncuların dünyayı kurtarmak için yeni bir tehditle yüzleşmek zorunda kalacakları yepyeni bir Tom Clancy’s anlatısını tanıtan, heyecan verici bir hikaye modu içeriyor. Hikaye modu, çeşitli açılabilecek askerler ve benzersiz anlatı sahneleri ile birçok bölüm içerecek. Hikaye modu ile birlikte, oyuncular yoğun PvP savaşları için arenadaki diğer ekiplere meydan okuyabilir ve hatta sürükleyici ve rekabetçi bir deneyim için destansı birlik savaşlarında güçlerini birleştirebilirler.” diyerek oyun hakkında çeşitli bilgiler verdi.

Tom Clancy's Elite Squad Mobile Çıktı! Tom Clancy's Elite Squad Mobile Çıktı! Tom Clancy's Elite Squad Mobile Çıktı! Tom Clancy's Elite Squad Mobile Çıktı!

Tom Clancy's Elite Squad Mobile Çıktı! Tom Clancy's Elite Squad Mobile Çıktı! Tom Clancy's Elite Squad Mobile Çıktı! Tom Clancy's Elite Squad Mobile Çıktı! Tom Clancy's Elite Squad Mobile Çıktı! Tom Clancy's Elite Squad Mobile Çıktı!

Tom Clancy's Elite Squad Mobile Çıktı! Tom Clancy's Elite Squad Mobile Çıktı!

Tom Clancy's Elite Squad Mobile Çıktı!

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu