Tiktok Takipçi Satın Al

TikTok ve UFC Çok Yıllık Bir Ortaklık İmzaladı

TikTok, Octagon'a giriyor.

Geçen hafta TikTok, yaklaşmakta olan Avrupa Futbol Federasyonları Birliği (UEFA) Euro 2020 turnuvasının Küresel Sponsoru seçildi. Görünüşe göre sosyal medya platformu spor ortaklıkları listesine eklemek istiyor.


Fighting Championship Ultimate (UFC) canlı yayın için karışık dövüş sanatları tanıtımı için çağrıda içerik-bazı özel-to platforma video paylaşım uygulaması TikTok, bir çok yıllık ortaklık duyurdu.

Bu işbirliği ile UFC, TikTok’ta yeni haftalık şovlar programlayacak. Tartışmalara, basın konferanslarına, sporcu röportajlarına, arena turlarına, dövüşçülerin eğitim bölümlerine ve daha fazlasına canlı bakışlar sunacak. Her gösteri, bir sonraki UFC canlı etkinliğini tanıtmayı amaçlayacak.

Bu, TikTok’un bir spor kuruluşuyla ilk ortaklık kurması değil, ancak UFC, bunun TikTok’un “orijinal canlı yayın ve isteğe bağlı video (VOD) üretmeye odaklanacak özel, tam zamanlı bir kaynakla meşgul olması gereken ilk ortaklık olduğunu söylüyor ) içerik. ”

Son teslim tarihi bu ifadeyi netleştirmek istediğinde, bir temsilci, ortaklığın özel pozisyonu doldurmak için TikTok personeline bir çalışan daha ekleyeceğini söyledi.

UFC Uluslararası ve İçerikten Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı David Shaw, “[TikTok ile olan] bu işbirliği, hayranlarımıza 7 gün 24 saat ilgi çekici içerikler sunarken destek amaçlı canlı etkinliklerimiz için farkındalık yaratmanın harika bir yolu,” dedi.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu