TeknoDiot
     
     
     

TikTok Türkiye’nin Yeni Yıldızını Arıyor

TikTok Türkiye'nin Yeni Yıldızını Arıyor

“Sesine güveniyor musun ? Senin de müzik klibin olsun istiyor musun? İşte sana büyük bir fırsat! Moko Yapım ve TikTok işbirliğiyle düzenlenen yarışmaya, #staroldum hashtagiyle katıl.

Moko Yapım tarafından yapılacak olan değerlendirme sonucunda kazanan sen olursan eğer, Moko Yapım sponsorluğunda müzik klibin olsun ve şarkın tüm platformlarda dinlensin.”

Sesine güveniyor musun ? Senin de müzik klibin olsun istiyor musun? İşte sana büyük bir fırsat! Moko Yapım ve TikTok işbirliğiyle düzenlenen yarışmaya, #staroldum hashtagiyle katıl. Moko Yapım tarafından yapılacak olan değerlendirme sonucunda kazanan sen olursan eğer, Moko Yapım sponsorluğunda müzik klibin olsun ve şarkın tüm platformlarda dinlensin.”

“Sesine güveniyor musun ? Senin de müzik klibin olsun istiyor musun? İşte sana büyük bir fırsat! Moko Yapım ve TikTok işbirliğiyle düzenlenen yarışmaya, #staroldum hashtagiyle katıl. Moko Yapım tarafından yapılacak olan değerlendirme sonucunda kazanan sen olursan eğer, Moko Yapım sponsorluğunda müzik klibin olsun ve şarkın tüm platformlarda dinlensin.”

[sp-related style=”dark” id=”45258″]

Kısa sürede dünyanın ve Türkiye’nin en sevilen uygulamalarından biri haline gelen TikTok, Türkiye’nin yeni yıldızını arıyor. Ünlü müzik yapımcısı Murat Yıldırım’ın kurduğu MOKO Yapım ile işbirliği yapan TikTok, kullanıcıları arasından keşfedilecek yeni yeteneklerden birine single hazırlayacak. Murat Yıldırım yeni yıldızını, 21 – 30 Mayıs tarihlerinde TikTok’da gerçekleşecek olan yarışmada arayacak.

TikTok Türkiye'nin Yeni Yıldızını Arıyor

Aralarında Tarkan, Mustafa Sandal gibi isimlerin de yer aldığı pek çok ismin menajerliklerini de yapmış olan yapımcı Murat Yıldırım, 1985 yılından bu yana müzik sektöründe pek çok proje ve yeniliğe imza atmış bir isim. Dünyadan ve Türkiye’den milyonlarca gencin yeteneklerini sergilediği TikTok, Moko Yapım ile gerçekleştirdiği işbirliği ile, yetenekli kullanıcılarına büyük bir fırsat sunuyor. Seçilecek TikTok kullanıcısı, Moko Yapım tarafından hazırlanacak single ile müzik sektöründe şansını deneme fırsatı yakalayacak.

TikTok ve Moko Yapım arasında gerçekleşen anlaşmaya göre, TikTok’da #staroldum etiketi ile 21 – 30 Mayıs tarihlerinde başlayacak olan yarışmaya katılacak TikTok kullanıcılarından listeye girecek 10 isim değerlendirmeye alınacak. Moko yapım tarafındanseçilecek olan isme single ile birlikte video klip de çekilerek ve tüm sosyal medya kanallarından paylaşılacak. Tüm müzik türlerine açık olan yarışmaya 18 yaş altı katılımcılar, aile bireylerinden birisiyle video çektiği takdirde değerlendirmeye alınacak.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Google AdSense Yenileniyor! Google’dan Önemli Uyarı

TeknoDiot Bey

Bugün Hadi’de Yarış, Şampiyonlar Ligi Finali’ne Gitmeye Hak Kazan

Buğra Noyan

Google Çeviri ile Sesiniz de Yabancı Dile Çevrilecek!

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.