Tiktok Takipçi Satın Al

The Surge 2 Premium Edition İçin Fragman Yayınlandı

The Surge 2 Premium versiyonunun resmi sürümü için bir fragman yayınlandı ve ünlü Deck13 stüdyosundan geliştiriciler tarafından sunuldu. Yeni sürümün her tür cihazda mevcut olduğu belirtiliyor.

Jericho City yolunda, uçağınız gizemli bir fırtına ve eteklerinde çarpışma toprakları tarafından vurulur. Haftalar sonra şehir içindeki sahipsiz bir gözaltı tesisinde uyanıyorsunuz. Zırh kaplı askerler Sıkıyönetim’i uygular, robotlar bir rampa üzerindedir ve karanlık, genişleyen bir nanostorm kentin üzerinde belirir.


Surge 2: Premium Edition, ana oyunun yanı sıra en son silah setleri ve zırh da dahil olmak üzere sezon geçişinin tüm unsurlarını tam olarak içerir. Ayrıca, bonus olarak, oyuncular Kraken’in arsa ekini alırlar.

Geniş bir silah, zırh, yetenek, implant ve uçağı cephanesi ile karakterinizi inşa edin ve daha büyük, daha çeşitli ve daha iddialı bir dünya ile Surge 2, gizli sırlarını hayatta kalmaya ve çözmeye zorlar.

Hayatta kalmak için, büyüyen, harap olmuş Jericho şehrini keşfedin. Şehirde gizlenen düşmanları empoze edecek kadar güçlü – en güçlü şekilde karşı karşıya kalacak kadar değerli ekipman çalmak için vahşi, affetmeyen savaşta sayısız, vahşi tehditleriyle savaşın, uzuvları rakiplerinizden ayırın ve yırtın.

Zırhlı askerler sıkı yönetim ilan etmiş, robotlar her yere saldırıyor ve şehrin üzerinde dolaşan karanlık bir nano fırtına var. Yerle bir olmuş şehri keşfedin ve burada yaşayan çok sayıdaki ölümcül tehdite karşı hataya yer vermeyen çarpışmalara girin. Surge 2’nin dinamik Uzuv Hedef Alma Sistemi’ni kullanarak düşmanlarınızın ekipmanlarını kesip alın.

Surge 2 Premium Sürümü’nde ana oyun ve tüm Sezon Bileti içeriği, Kraken paketi ve içindeki tüm silah ve zırh setleri vardır.

The Surge 2 Premium Edition İçin Fragman Yayınlandı

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu