Tiktok Takipçi Satın Al

PUBG Mobile Royale Pass 15. Sezon Başlıyor

PUBG Mobile’ın dev içerik değişiklikleri içeren 1.0 güncellemesiyle birlikte oyuncular, yepyeni kostümler ve klasik giysilerin baştan yaratılmış alternatiflerini kazanabilecek.

PUBG Mobile, heyecanla beklenen Royale Pass’in 15. Sezonu “A.C.E. ve Ötesi” ile birlikte şık yeni kostümler ve çok daha fazlasını oyunculara sunuyor. Bugünden itibaren oyuncular, dünyanın en popüler oyununda sekiz yeni kostümü açarak karakterlerini özelleştirebilecekler.


PUBG Mobile Royale Pass 15. Sezon Başlıyor

Bugün yayınlanan PUBG MobileRoyale Pass 15. Sezon, daha önce görülmemiş kostümler ve eşya görünümleriyle birlikte, oyunun klasik giysilerinin baştan yaratılmış hallerini oyunculara sunuyor. Bu yeni sezona katılıp çeşitli oyun içi görevleri tamamlayan oyuncular, özel temalı ödülleri kazanarak, PUBG’nin orijinal karakter kıyafetlerini de iyileştirme şansına sahip olacaklar. Bu yeni sezonla ilgili videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

15. Sezon’un ödüllerine ek olarak oyunun kullanıcı arayüzü ve ödüller görünümü de iyileştiriliyor. Sık Kullanılanlar kısmının yeri değiştirildi ve oyuncular artık hem seviyelerini yükselttikleri hem de henüz almadıkları ödülleri görüntüleyebilecekler. Ayrıca kupon penceresinden direkt olarak kupon satın alabilecekler. Bununla birlikte sezonlar arasında kazanılan RP puanları, otomatik olarak sıradan puan kartlarına dönüştürülecek.

Tüm bunlarla birlikte PUBG Mobile’ın üyelik seçeneklerinde de çeşitli değişiklikler yapıldı:

  • Plus Üyelik ödülleri, tek bir 900UC kuponu yerine üç adet 300UC kuponuyla alınabilir
  • RP puan alımları için yeni bildirimler eklendi
  • RP üyelikleriyle ilgili bir video ve aylık fiyat detayları eklendi.

Royale Pass’in 15. Sezonu, içinde yenilenmiş Erangel haritası, görsel iyileştirmeler, yeni kullanıcı arayüzü ve 90 fps özelliği gibi birçok yenilik barındıran PUBG Mobile’ın Yeni Dönem 1.0 güncellemesinin sadece birkaç gün sonrasında yayınlanıyor.

PUBG Mobile Royale Pass 15. Sezon Başlıyor PUBG Mobile Royale Pass 15. Sezon Başlıyor PUBG Mobile Royale Pass 15. Sezon Başlıyor

PUBG Mobile Royale Pass 15. Sezon Başlıyor PUBG Mobile Royale Pass 15. Sezon Başlıyor

PUBG Mobile Royale Pass 15. Sezon Başlıyor PUBG Mobile Royale Pass 15. Sezon Başlıyor PUBG Mobile Royale Pass 15. Sezon Başlıyor PUBG Mobile Royale Pass 15. Sezon Başlıyor

PUBG Mobile Royale Pass 15. Sezon Başlıyor PUBG Mobile Royale Pass 15. Sezon Başlıyor PUBG Mobile Royale Pass 15. Sezon Başlıyor

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu