Tiktok Takipçi Satın Al

The Sims 4 Oyuncularına Kötü Haber

Popüler dev oyun geliştirici EA, sevilen The Sims 4 oyununun 32-bit desteğini Haziran 2019’da sonlandıracağını duyurdu.

Windows 32-bit işletim sistemine sahip kullanıcılar The Sims 4: Legacy Edition’ı indirerek oyunu oynamaya devam edebilecek.


Electronic Arts (EA): “Teknolojilerimizin düzenli olarak değerlendirmesini yapıyoruz ve oyunu büyütmeye, iyileştirmeye ve optimize etmeye devam etmek için 32-bit desteğini sonlandırma kararı aldık. Eğer 64-bit işletim sistemine güncelleme yapamayan bir PC oyuncusuysanız The Sims 4: Legacy Edition sizin için ulaşılabilir olacak.” açıklamalarında bulundular.

The Sims 4: Legacy Edition 32-bit desteğinin sonlandırılmasıyla, Haziran 2019’da, çıkış yapacak ve oyuncular kayıt dosyalarını Legacy Edition’a aktarabilecek. Legacy Edition’ın olumsuz bazı tarafları da var.

The Sims 4 Oyuncularına Kötü Haber

Hata düzeltmeleri ve yeni güncelleme almayacak, 26 Şubat’tan sonra yayınlanan paketleri desteklemeyecek ve galeri ve sosyal entegrasyonlar gibi online özellikler devre dışı bırakılacak. The Sims 4 şu anda PlayStation 4, Xbox One ve PC üzerinde ulaşılabilir durumda.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu