The Sims 4 32-bit Desteği Son Buluyor! - TeknoDiot.com

The Sims 4 Oyuncularına Kötü Haber

Abone Ol 

Popüler dev oyun geliştirici EA, sevilen The Sims 4 oyununun 32-bit desteğini Haziran 2019’da sonlandıracağını duyurdu.

Windows 32-bit işletim sistemine sahip kullanıcılar The Sims 4: Legacy Edition’ı indirerek oyunu oynamaya devam edebilecek.

Electronic Arts (EA): “Teknolojilerimizin düzenli olarak değerlendirmesini yapıyoruz ve oyunu büyütmeye, iyileştirmeye ve optimize etmeye devam etmek için 32-bit desteğini sonlandırma kararı aldık. Eğer 64-bit işletim sistemine güncelleme yapamayan bir PC oyuncusuysanız The Sims 4: Legacy Edition sizin için ulaşılabilir olacak.” açıklamalarında bulundular.

The Sims 4: Legacy Edition 32-bit desteğinin sonlandırılmasıyla, Haziran 2019’da, çıkış yapacak ve oyuncular kayıt dosyalarını Legacy Edition’a aktarabilecek. Legacy Edition’ın olumsuz bazı tarafları da var.

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

The Sims 4 Oyuncularına Kötü Haber

Hata düzeltmeleri ve yeni güncelleme almayacak, 26 Şubat’tan sonra yayınlanan paketleri desteklemeyecek ve galeri ve sosyal entegrasyonlar gibi online özellikler devre dışı bırakılacak. The Sims 4 şu anda PlayStation 4, Xbox One ve PC üzerinde ulaşılabilir durumda.

Göz atın:   Apex Legends'da 500 Bin Oyuncuyu Banlandı

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu