TeknoDiot.com
   
     

2019’un En Çok Beklenen Oyunları!

2019'un En Çok Beklenen Oyunları! Oyun Haberleri PC Oyun Haberleri PlayStation Haberleri Steam Haberleri Xbox Haberleri

Bu oyun haberimizde 2019 yılında piyasada raflarda yer alması en çok beklenen oyunları derledik.

2019 yaklaşırken planlanan oyunlar piyasada görünmeye başlıyor. 2019’da çıkması planlanan en iyi oyunlar hakkında sizlere bilgi vereceğiz.

2019'un En Çok Beklenen Oyunları! Oyun Haberleri PC Oyun Haberleri PlayStation Haberleri Steam Haberleri Xbox Haberleri

Anthem

İnsanlığın son hayatta kalmasıyla birlikte savaşçılar son kalesini koruyor. Bir dizi benzerlikle, biraz farklı bir deneyim sunacak oyunumzda savaşlarda ve sert hava koşullarında, gökyüzünde veya su altında savaşacaksınız.

Control

Remedy, Control adlı oyunu ile FPS türüne yeni bir hayat getirmeyi amaçlıyor. Oyun içinde daha fazla çevresel hasar, daha açık uçlu macera yapısıyla karşımıza çıkacak oyunda Jesse Faden isimli bir karakteri oynayacağız. Kontrol bürosu adı verilen bir organizasyona ait labirentleri keşfedecek ve büronun çalışanlarını büyük bir tehdite karşı koruyacaksınız.

The Division 2

Division 1’in devamı olan oyun, Division 1’de olan kıyamet Washington D.C.’ye taşınıyor. Yeni silahlar, yeni yetenekler, silahlar düşmanlar ve baskınlar karşımıza çıkacak. Baskınlarda 4 yerine 8 oyuncu oynayacaksınız. Ubisoft’un uzun süreli destek politikası bu oyunda da işleyecek ve her üç ayda bir ücretsiz DLC çıkacak.

DOOM Eternal

Doom oyunun devam ettirecek olan Eternal, oyundaki karakterimizin Mars’taki yolculuğundan Dünyaya geri dönüyor ve kendini kıyametin ortasında buluyor.

Metro Exodus

4A Games, Rusya’da yeni bir maceraya çıkmamızı sağlayacak. Keşfedilecek açık dünyanın yanı sıra, belirli bir çizgide ilerleyen bölümler de olacak. Oyunun dünyası oldukça büyük ve etkileyici görünüyor.


1 yorum

Avatar
İsmini Vermek İstemeyen Klardya Sakini 6 Eylül 2018 at 17:03

M&B 2 BANNERLORD NERDE KAÇ YILDIR BEKLİYORUZ

Cevap

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.