Tiktok Takipçi Satın Al

2019’un En Çok Beklenen Oyunları!

Bu oyun haberimizde 2019 yılında piyasada raflarda yer alması en çok beklenen oyunları derledik.

2019 yaklaşırken planlanan oyunlar piyasada görünmeye başlıyor. 2019’da çıkması planlanan en iyi oyunlar hakkında sizlere bilgi vereceğiz.


2019'un En Çok Beklenen Oyunları!

Anthem

İnsanlığın son hayatta kalmasıyla birlikte savaşçılar son kalesini koruyor. Bir dizi benzerlikle, biraz farklı bir deneyim sunacak oyunumzda savaşlarda ve sert hava koşullarında, gökyüzünde veya su altında savaşacaksınız.

Control

Remedy, Control adlı oyunu ile FPS türüne yeni bir hayat getirmeyi amaçlıyor. Oyun içinde daha fazla çevresel hasar, daha açık uçlu macera yapısıyla karşımıza çıkacak oyunda Jesse Faden isimli bir karakteri oynayacağız. Kontrol bürosu adı verilen bir organizasyona ait labirentleri keşfedecek ve büronun çalışanlarını büyük bir tehdite karşı koruyacaksınız.

The Division 2

Division 1’in devamı olan oyun, Division 1’de olan kıyamet Washington D.C.’ye taşınıyor. Yeni silahlar, yeni yetenekler, silahlar düşmanlar ve baskınlar karşımıza çıkacak. Baskınlarda 4 yerine 8 oyuncu oynayacaksınız. Ubisoft’un uzun süreli destek politikası bu oyunda da işleyecek ve her üç ayda bir ücretsiz DLC çıkacak.

DOOM Eternal

Doom oyunun devam ettirecek olan Eternal, oyundaki karakterimizin Mars’taki yolculuğundan Dünyaya geri dönüyor ve kendini kıyametin ortasında buluyor.

Metro Exodus

4A Games, Rusya’da yeni bir maceraya çıkmamızı sağlayacak. Keşfedilecek açık dünyanın yanı sıra, belirli bir çizgide ilerleyen bölümler de olacak. Oyunun dünyası oldukça büyük ve etkileyici görünüyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu