1. Ana sayfa
  2. Sinema Haberleri
  3. Netflix’in Sevilen Dizisi “The Rain” İkinci Sezon Tarihi Belli Oldu

Netflix’in Sevilen Dizisi “The Rain” İkinci Sezon Tarihi Belli Oldu

Netflix’in ilk orijinal Danimarka yapımı The Rain, uzun zamandır merakla beklenen ikinci sezonu ile kaldığı yerden devam ediyor.

«
Netflix'in Sevilen Dizisi "The Rain" İkinci Sezon Tarihi Belli Oldu Sinema Haberleri

Netflix’in ilk orijinal Danimarka yapımı The Rain, uzun zamandır merakla beklenen ikinci sezon tarihi sonunda belli oldu. İşte detaylar;

Netflix’in ilk orijinal Danimarka yapımı The Rain ikinci sezon tarihi resmi açıklandı, Simone liderliğinde kurtulan genç grup üyeleri karantina bölgesine geri dönüşlerini izleyeceğimiz yeni sezonda, Martin yaralanmış, Rasmus ise hasta ve son derece bulaşıcı bir virüs taşıyor. Öte yandan Apollon, Rasmus’u yakalamak için grubun peşinden ayrılmıyor.

Bilim insanları virüse karşı tedavi geliştirmek için durmadan çalıştıkları gizli bir üsse sığınmaya çalışırken, grupta bölünmeler de yaşanmaya başlıyor. Hem Apollon’un planlarını ortaya çıkarmak, hem de Rasmus’u ve kendilerini kurtarmaya çalışan ekip, zamana karşı mücadele etmeye devam ediyorlar.

Netflix'in Sevilen Dizisi "The Rain" İkinci Sezon Tarihi Belli Oldu Sinema Haberleri

“The Rain” İkinci Sezon Tarihi

Doğanın değiştiği, virüsün giderek daha tehlikeli hale geldiği ve kimin dost kimin düşman olduğundan kimsenin emin olmadığı bir dünyada, grubun üyeleri arasında dayanışma ve sadakat en üst seviyeye çıkıyor.

Ekip olmanın bireysellikle karşı karşıya kaldığı, aşk, ergenlikten yetişkinliğe geçiş dönemi sancıları, dostluk ve en zor zamanlarda bir arada olmayı izleyeceğimiz The Rain’in ikinci sezonu, tüm dünyayla aynı anda 17 Mayıs’ta Netflix ekranlarına geliyor.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

No one is safe. See you May 17, only on @Netflix.

The Rain (@therainnetflix)’in paylaştığı bir gönderi ()


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *