TeknoDiot
     
     
     

Netflix’in İlk Türk Dizisi The Protector’ın İlk Tanıtım Fragmanı Yayınlandı!

Netflix'in İlk Türk Dizisi The Protector'ın İlk Tanıtım Fragmanı Yayınlandı!

Dünyanın en popüler dijital film ve dizi platformu olan Netflix’in ilk Türk dizisi olan The Protector’ın ilk tanıtım fragmanı yayınlandı.

The Protector olarak isimlendirilen dizi Netflix Türkiye’nin YouTube kanalında Hakan: Muhafız ismi ile ilk tanıtım fragmanı yayınlanmış oldu. Netflix’in ilk Türk dizisi ‘Hakan: Muhafız’ın (The Protector) başrollerinde Çağatay Ulusoy, Ayça Ayşin Turan, Okan Yalabık ve Hazar Ergüçlü var. Netflix “İstanbul’un son muhafızı burada. Hakan: Muhafız çok yakında sadece Netflix’te” diyerek ilk fragmanı yayınladı.

The Protector çekimleri 2018 Martta ayında birinci sezon çekimleri başlamıştı. 2018 Eylül’de normalde yayına girecekti ancak Netflix yetkilileri, çekilen ilk beş bölümü izleyip beğenmemişti.

Netflix'in İlk Türk Dizisi The Protector'ın İlk Tanıtım Fragmanı Yayınlandı!

The Protector Dizisinin Konusu:

Dizide sıradan ve genç Hakan’ın tarihte kendisine verilmiş gizli bir görevle İstanbul’u korumak zorunda olduğunu öğrenmesi ve yaşantısının bir anda altüst olarak epik bir maceraya adım atmasını izliyoruz.

Geçmişle geleceğin, doğuyla batının buluştuğu 15 milyonluk İstanbul’da Hakan aslında hikayenin başında Kapalı Çarsı’daki bir esnaftan farksız herhangi bir genç. Oysaki çok kısa zamanda doğduğu ve büyüdüğü şehrin gizemli güçlerin tehdidi altında olduğunu öğrenmesiyle onu çok başka bir dünya bekliyor olacak!

Hakan kendisi için çizilmiş kaderine nasıl tepki verecek, kendisi ondan beklenen son muhafız olabilecek mi?

Başrolünü Çağatay Ulusoy’un üstlendiği fantastik drama türündeki dizinin kadrosunda, ünlü oyuncular Ayça Ayşin Turan, Hazar Ergüçlü, Okan Yalabık, Mehmet Kurtuluş, Saygın Soysal ve Burçin Terzioğlu yer alıyor. The Protector, Türkçe ismiyle Hakan: Muhafız’ın yapımcılığını Netflix adına O3 Medya kurucu ortağı Onur Güvenatam üstleniyor.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Bu Hafta Vizyona Giren Filmler – 31 Mayıs 2019

Buğra Noyan

Netflix Hesabı Nasıl İptal Edilir? İşte Netflix Hesabı Kapatma İşlemi

Buğra Noyan

X-Men: Dark Phoenix Filminin Yeni Fragmanı Yayınlandı

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.