The Last of Us: Part II Çıplaklık ve Cinsel İçerik İçeriyor

The Last of Us son derece şiddetli bir oyundu. Eğer The Last of Us Part II fragmanını izlediğiniz zaman bazı şeyler eskisi gibi olmadığını anlayabilirsiniz.

İlk oyunda olmayan şey cinsellikti. Joel, bir çocuğa bakıcılık yapmakla çok meşguldü. Şimdi o kız büyüdü! The Last of Us Part II‘nin ortaya çıkması, devam oyununu erken gösterdi.

llie’nin intikamsız intikam peşinde koşarken yarattığı artan ahlaki çatışmaları deneyimleyin. Onun ardından kalan şiddet döngüsü, doğru, yanlış, iyi, kötülük ve kahraman, kötü adam kavramlarına meydan okuyacaktır.

Baş kahramanın Ellie ve diğer hayatta kalan Dina arasında çiçek açan bir romantizmin bir odak olduğunu görmek kolaydı. Oyununun web sitesine girdiğimiz zaman ESRB sınıflandırmasında bizleri; M derece ile oyuna başla ibaresi çıkıyor ek olarak kan, yoğun şiddet, çıplaklık, cinsel içerikli gibi uyarılar sınıflandırılmış durumda.

The Last of Us: Part II çıkış tarihi ne zaman?

Oyunu oynayanların yanı sıra sadece oyunu bir film gibi izlemek isteyen çok kişi var. Oyunun senaryosu bazı filmlerden daha da iyi olduğunu söyleyebiliriz.

Yeni yayınlanan videoda, uzun zamandır nerede olduğu merak edilen Joel’i de gördük. The  Last of Us Part II, 29 Mayıs 2020’de Türkçe dublaj ve altyazı seçenekleriyle oyuncular ile buluşacak.

The Last of Us: Part II Çıplaklık ve Cinsel İçerik İçeriyor

The Last of Us: Part II

Salgın sonrası ABD’ye yaptıkları tehlikeli yolculuktan beş yıl sonra Ellie ve Joel Jackson, Wyoming’e yerleştiler. Başarılı bir hayatta kalanlar topluluğu arasında yaşamak, enfekte olmuş ve diğer daha umutsuz hayatta kalanların sürekli tehdidine rağmen, onlara barış ve istikrar sağlamıştır.

Şiddet içeren bir olay bu barışı bozduğunda, Ellie adaleti gerçekleştirmek ve kapanış bulmak için amansız bir yolculuğa çıkar. Sorumlu olanları tek tek avlarken, eylemlerinin yıkıcı fiziksel ve duygusal yansımalarıyla karşı karşıya kalır.

İLGİLİ İÇERİK:  The Witcher 3'ün Popülaritesindeki Artış, Oyunların Değiştiğini Kanıtlıyor

:: The Last of Us: Part II, PC’ye de Gelecek mi?

The Last of Us: Part II Çıplaklık ve Cinsel İçerik İçeriyor

Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Yorum

  1. öncelikle merhabalar adım Ahmet bende bir youtuberim ve THE LAST OF US PART 2’yi oynamış birisiyim. Arkadaşlar bu olaylar gerçek hatta yaşan şeyler. bana bana ve düşüncelerime saygı duyuyorsanız lütfen devamını okuyun. THE LAST OF US bizi her ne kadar
    inandırıcı gelmesede bizi gerçek hayata hazırlıyor.mesela herkese güvenilmeyeceğini ve asla yılmamamızı ve asla pes etmemizi ve çok daha şeyi yeniden bize hatırlatıyor. Ben sizinde fikirlerinize saygı duyuyorum bende oyunu bitirmeden önce pek de iyi düşüncelerim yoktu ama oyunu bitirince fikirlerim çok değişti size bir bir şeyde ben demek istiyorum asla ama asla ön yargı yapmayın söyleyeceklerim bu kadar. buradan NAUGTY DOG ekibine selamlar bir de bu yorumu lütfen paylaşmayı unutmayın. (sevgilerimle) 😀

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu